Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyikre lenne leginkább...

Melyikre lenne leginkább érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Fogyás szempontjából melyik lenne a leghatásosabb?

-Futógép

-Taposógép

-Szobabicikli

Előre is köszy a válaszokat és várok személyes tapasztalatokat,pl hogy melyikkel mennyi idő alatt mennyit lehet leadni?

Köszy!

Üdv!


2009. júl. 27. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a cross trainer jött be a legjobban, bár az lehet, hogy drágább kategória.


Igazából az számít, hogy te szeresd csiánlni és használd a gépet rendszeresen. Mi hiába mondjuk, hogy vegyél taposót, ha neked nem jön be nem fogod használni. Ez tapasztalat baráti körben szétnézve. Amúgy ez a cross trainer megér egy próbát, bár nem tom hogy ez nem e drága, mert én a fitness teremben használom és az összes közül ez jött be a legjobban.

2009. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmiben gondolkozol, akkor először érdemes elmenni egy fitness terembe, és szépen végigpróbálni az összes gépet, ami szóba jöhet. Még az is lehet, h' ott ragadsz, és csak bérletet veszel. Ez lenne a legjobb megoldás. De ha mindenképpen otthon akarsz edzeni, akkor fogyásra leghatásosabb a futógép.
2009. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy havi kondibérletbe. :)
2009. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem futógép a jó. Fogyásra a legjobb mozgásforma. A kondíciódnak megfelelően tudsz majd választani tempót, gyalogolhatsz emelkedőn stb.

Ha lenne pénzem én is vennék, de mivel csóró vagyok, az utcán futok:)! Ez is nagyon jó, és gazdaságos is. Mondjuk én kertvárosban lakom, jó a levegő. Gondolom a körúton nem élvezném ennyire.

Ja, és a lényeg, kb 1,5 hónap alatt 6 kilót fogytam. Nem túl szigorú diétával, mondjuk úgy hogy visszafogtam magam. Semmi nasi, kenyér helyett Abonett.

Valóban az a fontos, hogy élvezd a sportot, mert egy életre szól! Ha lefogysz akkor is folytatnod kell, hogy egészséges maradj. Ha szereted amit csinálsz az életed részévé válik, nem lesz egy "kötelező" teher amit naponta elszenvedsz.

2009. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!