Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel hízok?

Ezzel az étrenddel hízok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem a legmegfelelőbb, nem mindig eszem így, csak ma így sikerült...

Reggelire ettem 2 almát és egy Extra Instant Sajtkrémlevest zöldtésztával(150 kcal)...(-ez a legjobb része:))

Aztán megettem egy kisebb üveg kovászos ubit, majd töltött tojást (simán fűszerezve a sárgája, semmi egyéb nincs benne, tetejére kis reszelt sajt + tejföl).

A kovászos uborka elvileg nem hizlal, a tojás kb 2 - 3 db volt. De nagyon sok volt? Ma már nem szeretnék enni amúgy sem..


2010. okt. 7. 15:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

ez nagyon kevés, egyél még

hány éves vagy? kor? súly?

2010. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17 éves, 171-172 cm, 52-53 kg
2010. okt. 7. 15:39
 3/11 anonim válasza:
nem fogsz hízni de egyél még. remélem nem vagy anorexiás
2010. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De. Anorexiás. Meg szerintem agybaja is van, az egészséges étlekeről meg hírből sem hallott.
2010. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó - hallottam róluk, sőt :) Oda is írtam, hogy nem mindig eszem így, így sikerült.. amúgy sok nyers zöldség, gyümölcs, nem eszek édességet, kenyeret, húst ritkán...
2010. okt. 7. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig pont húst kéne többet enned, ha már a kenyeret kihagyod, és azt sem lenne szabad teljesen elhagyni. Legalább az arányoknak nézz utána, mielőtt eszetlenül diétázni kezdesz.
2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én ma még nem ettem semmit, úgyhogy nem híztam :)
2010. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :)

Én nem szoktam koplalni.. (bár lehet, nem koplalsz, csak nem volt lehetőséged enni..)

Igaz, hogy nem eszek túl sokat, de nem szeretek zabálni, azért eszek, hogy éljek ...

Koplalni nem tudok, de nem is szeretnék... Viszont mindig gyötör a lelkiismeretfurdalás, ezzel kéne valamit kezdenem :(

2010. okt. 7. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Áh, én nem koplalok. Ha lenne itt kaja megenném, csak most lusta vagyok lemenni a boltba kaját venni, de később úgyis muszáj lesz, mert már nagyon éhes vagyok :)
2010. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valami szendvics csak van.. Én olyankor melegszendót szoktam, vagy ez a tojás is finom nagyon :)
2010. okt. 7. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!