Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gabonapehely hízlal?

A gabonapehely hízlal?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon gabonapehely függő vagyok, hajlandó vagyok 1 dobozzal elfogyasztani 1 nap. És most volt ilyen akció hogy 300ft a kicsi 500ft a nagy és anyám vett 4 dobozzal. Hát abból se maradt már.

Amúgy se eszek semmi hizlalót, nem eszem édességet, zsíros ételeket, este sem, mozgok is de van rajtam felesleg. Azt nem tudom hogy a gabonapehely mennyire hizlaló.


2010. okt. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hát igen hizlal az ilyen csokis golyók meg a többi.de ha nagyon sokat meg eszel belőle akkor ne csodálkozz ha hizól is.mert igen csak hizlal.
2010. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 dobozzal egy nap??? nézd meg mennyi kalória van benne..naná hogy hízlal. max reggelire egy kis tálkával de én inkább natúr zabpelyhet ennék mézzel. ezek a gabonypelyhek édességnek számítanak, tele vannak cukorral.
2010. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mennyisegre kell figyelni, mivel a sok mar hizlalhat is, viszont jol lefogsz gyengulni, mivel ahogyan leirtad, nem elsz valami egeszsegesen, s hol vannak a vitaminok, az asvanyok stb.
2010. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szénhidrát és cukor.te meg nagyon sokat eszel belőle.

az egyhangú étrend soha nem tesz jót.

2010. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként rendesen eszem, tényleg, csak néha rám jön ez a mást nem akarok enni csak azt akkor viszont sokat :S De akkor igyekszek változtatni ezen.

Köszi szépen mindenkinek!

2010. okt. 7. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Húsból egyél sokat, szénhidrátból csak keveset.
2010. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!