Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gabonapehely hízlal? Azt...

Gabonapehely hízlal? Azt szoktam csak simán natúrban vacsorázni. Nem tejjel eszem.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:17
 1/7 bix ***** válasza:
63%

este szénhidrátot enni nem szerencsés. ha megvan a napi kalória deficited akkor nem para, de ezzel kitolod a zsír bontását, mert amíg van könnyebben hozzáférhető forrás addig ahhoz nyúl... este csak fehérjét kéne már enni.


gabonapehely ahogy ált más sem hízlal, csak ha túl sok kalóriát viszel be egész nap. más kérdés hogy viszonylag magas a kcal tartalma a legtöbbnek, és alacsony a rost, akkor már inkább zabpehely

2011. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát igen ,ha egész nap ettél mondjuk 1300-1800 kalóriát,akkor most nagy probléma ám az a plusz 120 ami még a gabonapehelyben lehet
2011. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából így néz ki egy napom:

Reggelire: 1 joghurt

Ebéd: amit főzök de kisgyerekem van.

Délután gyümi

Este pedig gabonapehely


Ez így nagyon sok kalória? Változtassak?

2011. júl. 8. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld meg a reggelit és a vacsorát, de a joghurt helyett inkább zsírszegény túrót egyél.
2011. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%

Ez inkább kevés!

Reggelire egyél szénhidrátot,teljes kiörlésű kenyérből pl. szendvicset,soksok zöldséggel. És akkor még mellé a joghurt. :)

Tízóraira is kéne valami,én pl. akkor enném a gabonapelyhet..

Ebéd az okés,gondolom a gyerekednek nem zsírban tocsogó ételt készítesz :-)

A délutáni is megfelelő.

Este pedig (ahogy mondták előttem) , fehérjét vegyél magadhoz.Hogy miben van fehérje? Túró,hüvelyesekben,tejtermékek,szója,és halak.

Ja,és így nyáron,meg úgy általában is 2-3liter vizet igyél meg! :)

Remélem segítettem.

2011. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Natúr, cukormentes gabonapelyhet, müzlit egyél. Szóval ezek a Nesquik, Chocapik és társai felejtősek ha fogyni akarsz.
2011. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ja sajnos hizlalnak pedig olyan finomak:( Meg a nutella is nagyon finom:D nemis tudom mikor ettem meg egy jó nagy tányér neszkviket jó sok tejjel jajaj:((:DD ilyenekröl egy életre h lehet lemondani valaki megtudja mondani?:D hiszen ezektöl voltam boldogabb ember:DDDD najó nem de jól esett:) meg egy kis csirkepörkölt:( nyami:( :D
2011. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!