Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória volt a mai napom?

Hány kalória volt a mai napom?

Figyelt kérdés

107 kg vagyok...


Reggeli: szendvics ( teljes kiörlésű magos buci + csirkesonka+kigyóubi)


Ebéd: székelykáposzta (sovány hús, olivaolaj, savanyukáposzta)1.5 merőkanállal


Vacsi: tonhal ( kb 2 evőkanál )növényiolajban + 3 szeletelt barna kenyér 6 kor ettem


ma nagyon rohantam sajnos ... :S szóval kevés volt? nem szeretnék koplalósnak tünni vagy valami... csak ma nagyon össze vissza mentem?


2010. okt. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából kb 1000 kal,igaz az adagokat nem ismerem,de hiány-

zik a gyümölcs és a saláta.

2010. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igy nem lehet kiszámolni, ne kanalakat, darabokat meg szeleteket adjál meg mértékegységként, hanem konyhai mérleggel mérj le mindent. A fött ételeknél meg a hozzávalókat nyersen mérd és ird le, hogy hogy készitetted.
2010. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó akkor mindegy :) igy már nem tudom
2010. okt. 7. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül 1100-1200 kalóriát ettél ma. Igazából kalóriát vihettél volna be többet is (1300-1500-at is), azzal nincs baj, meg gondolom fogyókúrád előtt lényegesen többet ettél. Az már problémás, hogy vacsorára három szelet kenyeret is megettél. Egyébként teljesen mindegy, hogy hat óra vagy este 10, lefekvés előtt 2-3órával nem ajánlatos enni.

Ami nekem bevált, amikor fogyókúráznom kellett: egy nap max egy szelet kenyér, az is reggel (általában tojáshoz). napi 3x gyümölcs és zöldség, mellé fehérje (sajt-hús-joghurt). Előző este el tudod pakolni műanyag dobozokba. Különböző zöldségekkel és gyümölcsökkel nagyon finom húsételeket lehet készíteni, érdemes ennek is utánanézned!

2010. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszike :)
2010. okt. 7. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a sovány hús és a tonhal mennyi volt, de emeld meg úgy hogy legalább 120 g fehérje legyen bennük. A többi szénhidrát, azt úgy változtasd, hogy a fogyás heti fél kg-nál ne legyen több. Lehet gyümölcsöt is enni, igazából mindegy, az is szénhidrát.
2010. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!