Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen testalkatból mit csinálj...

Ilyen testalkatból mit csináljak,hogy ilyen legyen? ⬇️

Figyelt kérdés

A lábaim meg az egész testalkatom,ugyanez:

[link]

[link]

Amugy 175 cm vagyok, 64 kg.

Nem izmos szeretnék lenni,a fenekem genetikailag is nagy szerintem,szoval ez a guggolas meg ilyesmi a rémálmom,hogy még nagyobb lesz.

Járok edzeni,nem iszom fehérjét és szénhidrát szegényen eszem.

De nagy a fenekem!

[link]

[link]

Kb ilyen..

Nekem ez lenne az álom alak,és nem tudom hogy az én adottságaimmal valaha elérhető lesz e…egyszerűen ne egyek? Vagy mit tehetnék ezért:

[link]

[link]

[link]

Bella Hadid nekem a csúcs…vagy pl Kecskés Enikő…imádom az alakjukat. Pici fenék,vekony comb,és nem tudom már,hogy mi kéne csináljak hogy inkább ebbe az irányba változzon a testem.

Ötletek?

Köszönöm!

24,n



2023. ápr. 6. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenki számára elérhető, illetve fenntartható, de megközelíthető, viszont közel sem egyszerűen, nagyon szigorú diéta, edzés és nem utolsó sorban kitartás kell hozzá, hiszen a tested ellenkezni fog a fogyással.
2023. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
84%
Kamu a kobon ! Szivesen :)
2023. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Te is bolond vagy, majd kinövöd...
2023. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésleírásod alapján fogalmad nincs a táplálkozás és a kalóriaszámolás alapjairól, továbbá gondolom az edzésprogramod is hagy kívánnivalót maga után. Az általad belinkelt álom alak valójában egyenlő a soványsággal. Ha sovány szeretnél lenni (a linkeken látható hölgyek már-már kóros állapotot mutatnak), akkor ismerkedj meg a kalóriadeficit fogalmával, ezt a "szénhidrátszegény" étkezéses bullshitet pedig engedd el. Egyébként a leírás alapján félő, hogy valójában nincs is szükséged tényleges fogyásra, csak szimplán van egy kis testképzavar, úgyhogy jobb lett volna, ha animációs képek helyett igazi fotókat mutatsz magadról.

[link]

2023. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Mi a bajod? A második link (igaz, hogy csak bábú) konkrétan a tökéletes, teljesen arányos testalkat. Örülj neki, ha te tényleg így nézel ki.

24 éves felnőtt nőként ne 14 éves kislányokra és köztudottan táplálkozási és mentális problémákkal küzdő modellekre akarj hasonlítani.

És nem is kell ennyire rákattanni a külsőségekre.

2023. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen, ilyesmi, az azért nem ez. Ha valamire hasonlít az alakod, attól az még nem ad vissza pontos képet. Meg megint más az, ahogy te látod magad, meg megint más az, ahogy valóban kinézel.
2023. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, ez kb a nem evés kategória. Normális, egészséges testalkatból soványat az általában nem kellemes, hosszadalmas, és kimerítő csinálni. Ehhez edzéshez max a kardió kell, minden más felesleges, mert még a végén formás leszel 🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarsz, az alkati kérdés. A nagy fenekű lányok meg direkt úgy pózolnak, hogy ezt a hatást érjék el, ill. az elsőnél van némi plasztika is benne. Erősen kétlem, hogy neked a valóságban tényleg ezekre hasonlító tested lenne, csak pszichésen felnagyítod a problémás testrészedet.
2023. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Késő bánat, születésed előtt kellett volna megfelelően megválasztani leendő szüleidet.
2023. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon elkeserít, tényleg szívből szomorú vagyok, amikor valaki tényleg itt tart még.
2023. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!