Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 hónap alatt 75kg mínusz...

20 hónap alatt 75kg mínusz fog lógni a bőröm a hasamon ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 15. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg
2023. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
20 hónap alatt nem fogsz 75 kilót lefogyni. És nem is kell. De ilyen tempóban biztos, hogy lógna.
2023. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan biztos. Ennyi kilót tökéletes bőrrel nem lehet megúszni, de azt előre nem lehet tudni, hogy mennyire lesz vészes.
2023. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Ez akkora kamu, hogy ha lassan fogysz, akkor nem fog lógni a bőröd. 75 kiló fogyásnál, ha 5 év alatt megy le, akkor is lógni fog.
2023. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Valamennyire igen. Az a bőr a hízással nyúlik, szakad stb. Jobb lassan fogyni, mert valamennyit!!!! tud visszahúzódni, ha van rá ideje, de azért igen, ez már egy olyan mértékű elhízás amit bőrfelesleg nélkül nem lehet megúszni.

A kritikus területeken pl has köldök alatti részén, felkaron, combok belső felső részén, nekem is maradt valamennyi. Igaz én többet fogytam ennél, de olyan -60kg után már észrevehető volt, viszont lassan fogytam, kollagént szedtem, és nagyon sok helyen teljesen visszahúzódott, nem lóg mindenhol a bőröm. Ami van az meg pl ruhában nem is látszik. De ha túl gyorsan fogysz, az rosszabb lesz a bőrödnek.

2023. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NigelB válasza:
0%
Lógni fog. Nem kellett volna annyit zabálni, akkor nem lenne gond. Ilyen egyszerű ez.
2023. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-os! Kerlek szepen ird le, hogy melyik kollagent es hogyan szedted? Jobb a por? Vagy tabletta? Koszonom szepen!
2023. ápr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fanta válasza:
A bőr egyik alkotóeleme a kollagén, amit az idő előrehaladtával pótolni kell! Örökletes tényezők is közrejátszanak a bőr állapotánál! Fogyni pedig csak szép, lassan lehet!
2023. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fanta válasza:
100%
6- os!!! Nem mindenki azért kövér, mert zabál! A hízás hátterében sokminden állhat!!!☝️ Egy betegség, hormonok, örökölt testalkat, stb. Nem kell rögtön ítélkezni!!!!
2023. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem mindenféle táplálékkiegészítő mellett esélyes. Erre vannak bőrfelesleg eltávolító műtétek, esetleg ennek is érdemes utánanézni, ha úgy fest hogy működik a fogyás. Persze ennek csak akkor van értelme, ha tudod tartani aztán a súlyodat...
2023. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!