Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havi 1 kilo minusz?

Havi 1 kilo minusz?

Figyelt kérdés

4 honapja szultem es maradt rajtam kb 4-5 kg plusz meg amitol szeretnek megszabadulni

Reggeli:puffasztot rizs csirkemell sonka zoldsegek

Ebed:eppen amit aznap fozok persze csak mertekkel eszem belole

Uzsonna: joghurt vagy esetleg alma,zabszelet

Vacsora: fitt forma tea

Szerintetek havi 1 kg minusz igy sikerulhet?

Tavaszra azert szeretnek mar megszabadulni a plusz sulytol nem par het alatt varom tole a valtozast.

Pici babam van szval nemtudok tole edzeni max az a napi 10-15 perc seta ami nem tul nagy teljesitmeny tudom,de a fogyokura betartasaval szerintetek sikerulhet?



2022. nov. 3. 09:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talan
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Jó ötlet, hogy nem akarsz vele sietni, de úgy is kellene enni, mert amit fent leírtál, az éhezés, nem marad energiád semmire, pláne a pici babára nem, és ha szoptatsz is, akkor tőle sem kellene megvonni a tápanyagokat. 4 hónappal a szülés után inkább rá és a regenerációdra fordítsd a figyelmed.
2022. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Leírom, hogy szerintem ez hogy nézne ki egészségesen:

-reggeli: teljes kiőrlésű zsömle humusszal / kis margarinnal, pár szelet sonka, zöldség

-tízórai: semmi vagy egy gyümölcs

ebéd: bármi amit éppen főzöl, normál vagy egy kisebb adag

-uzsonna: ez kivételesen jó: joghurt vagy esetleg alma,zabszelet

-vacsora: 2 tojás zöldségekkel, kis light sajt, esetleg egy kis szelet tk. kenyér.

2022. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
2-es vagyok, a fitt forma teát engedd el, egyébként a NEM-re szavaztam, mert ezt 2 napig se fogod bírni, amit fent leírtál.
2022. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A baba az első, nem sok az a 4-5 kiló. Majd elindul, és leadod. A vacsora amit tervezel nagyon nagyon kevés.
2022. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éheztetéssel persze, aztán 2x annyi jön fel.


Vagy egész életedben nem akarsz pl vacsorázni?

2022. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy pici baba 12-17 órát alszik naponta, hogy hogy nincs mellette időd edzeni? Nem is kell elmenni otthonról, YouTube-on kismillió hasznos video van amikhez eszköz sem kell. Nem sertésből de kicsit olcsó kifogásnak érzem, nekem akkor volt a legtöbb időm amikor kicsi volt a gyerek, ilyenkor rengeteget alszanak. Amikor vissza mentem dolgozni na akkor már tényleg kevés idő meg főleg energiám volt a munka, gyerek meg háztartás mellett.
2022. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, persze, milyen jó beosztani mások idejét… “olcsó kifogás” - akkor rád mit lehet mondani - hanyagoltál minden egyéb teendőt, amíg a baba alidt, csak hogy edzhess? Folgalmad sincs a körülményeiről, ahogy másnak se a tiédről. Ha nem sértésből, akkor ne írj ilyeneket, egyszerű.
2022. nov. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kepzeld el az en babam naponta ossz vissz 4 orat alszik..

Mellete boltba jaras fozes mosas takaritas es magamat se szeretnem elhanyagolni.

6kor kelek mire vegzek a teendoimmel altalaban 3-4 korul van..

Utana jon ferjem haza a munkabol.

Ugyhogy sok idom nem nagyon van

En babam egyaltalan nem nyugodt baba

2022. nov. 14. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!