Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centi magas 73 kilós nő...

165 centi magas 73 kilós nő az kövér?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 19:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
15-20 kg túlsúly van rajta.
2023. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%
Kövér.
2023. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14%
Függ a testfelépítéstől, de nekem 167 centivel és 60 kilóval már diétát ajánlott a nőgyógyász mikor nem ment a teherbe esés. Tény, rajtam nem sok izom van, meg alapból vékonyabb alkat vagyok, szóval a 60 is meglátszott. Ha valaki zömökebb, nehezebb csontozatú, van rajta izom is, akkor lehet jobban eloszlik. De azért meglepett hogy itt csomó ember szerint ez még tök rendben van. Szerintem már bőven túlsúly, ami már kihathat az egészségre is. Azért nem véletlen vagyunk a világ egyik legelhízottabb országa ezek szerint ha le van pontozva az, aki leírja, hogy ez bizony sok. Most lehet szépíteni hogy túlsúly vagy duci, nyilván egyikünk sem látja hogy néz ki valójában a kérdező. De pár kiló felesleg az nálam max ilyen 5 kilót jelentene. Itt meg annál bőven több van.
2023. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
28%
73 kg sok :DDDDDDDD Ne értsetek félre, én ki nem állhatom, ha valaki nőként nem ad magára. De 73 kg BMI szerint se, szemmel láthatólag se, sehogy sem sok. Az a nőgyógyász utolsó, aki 60 kg-osan diétáztatni akart, pedig nem való az orvosi pályára, de te se vagy a legélesebb kés, ha ezt még hangoztatod is.
2023. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#24 Most beírtam a BMI kalkulátorba ezeket a számokat (165, 73). Túlsúlyt ad ki eredménynek. Szóval na hangoztasd ha fingod sincs miről beszélsz.
2023. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#25.


Amúgy a BMI kalkulátor nem feltétlenül megbízható, de 4 kategória van a normálon felül… 1 túlsúly, és felette 3 elhízás.

Tehát a túlsúlyosság az elve egy elég enyhe fokozat… És ezekkel a számokkal valóban a túlsúly jön ki, de annak is az alsóféle, vagyis tényleg pár kiló választja el az embert ezzel a súllyal és magassággal a normál súlytól, a BMI kalkulátor szerint.


És ugyebár nőről beszélünk, szóval a mell mérete is nyom valamit a latba, hiszen az is zsírszövet… Lehet valaki azonos magassággal, jóval kisebb mellekkel ilyen 71 kg, 73 helyett, de amúgy meg ugyanannyira túlsúlyos. Na most nála már megint csak mást fog kiadni a BMI kalkulátor…


Nem gondolom, hogy 165 cm mellé a 169.5 kiló a kőbevésett “normál” alkat teteje… De ha így is lenne, az a 3.5+ kg plusz, az igazán semmi, persze nevezhetjük túlsúlynak, de itt inkább kötekedésről lehet szó.

2023. máj. 20. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!