Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 176 cm-hez ez sok?

176 cm-hez ez sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 176 cm magas lány vagyok, 73 kiló. Szerintetek ez nagyon sok?
2023. ápr. 26. 08:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
179 centis nőként mondom, hogy én ekkora súllyal éreztem magam a legjobban. Ez volt az, amikor már volt rajtam izom, tehát nem voltam csúnyán vékony, mint 60 kilósan, de nem is híztam még el. De persze minden alkat más, ugyanannyi kg is egész másképp tud kinézni különböző embereken.
2023. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Hans Pötterman válasza:
59%
Egyáltalán nem sok
2023. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
51%
Szerintem nem sok.
2023. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
89%
Nem sok. A kerdes inkabb az, hogy hogy erzed magad a borodben? Ha valtoztatni szeretnel az rajtad all😊
2023. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Számold ki BMI kalkulátorral az kiírja ha nem ideális

Sztem amúgy teljesen normális!

2023. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért van lepontozva az, aki azt írja, hogy rendben van ez a súly?! Írjátok be egy BMI kalkulátorba, és kiadja, hogy ez egy tökéletesen ideális testsúly. Persze, a BMI nem minden, viszont a kérdezőnél csak két számot tudunk, a testsúlyt és a magasságot. Ez alapján nem lehet mint mondani, nem tudjuk, milyen a testösszetétele a kérdezőnek. Ez alapján a két szám alapján csak azt lehet megmondani, hogy a kérdező ideális súlyban van. Komolyan, ez a nagy lepontozási mánia...
2023. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen normális.

Abszolut felesleges mindenképp ideálisabbnak gondolt, alacsonyabb súlyra lefogyni, ha ahhoz olyan életmódot kellene tartanod ( kevesebbet enni a jelenleginél, és többet mozogni), amit már szenvedésnek érzel, csak azért hogy kisebb súlyod legyen.

Az önkínzás: koplalás, túlhajszolás, hosszútávon épelméjű ember számára nem fenntartható!!! Ezt jó ha megjegyzed.

Én pl nagy súlyról fogytam le évek alatt, látom magamon, hogy rám férne még, fogyhatnék még pár kgt, ha csak a külsősegeket nézem, de nem akarok fogyni már. Miért? Mert nem akarom kizsigerelni magam pusztán egy divatosabb alakért, kisebb, jobban hangzó testsúlyért. Ismerem a határaimat, és tudom, hogy a mostaninál még korlátozottabb étrendet és mégtöbb mozgást már nem tudnèk hosszútávon fenntartani.

Egyszerűen nem feltétlenül éri meg mindenáron a kisebb súly.

Az Én fogyásom konkrétan 175cmhez 67kg-nál állt meg, de már 75 kilónál is baromi boldog voltam, és semmi bajom nem volt magammal. Egyszerűen az az életmódváltás amire berendezkedtem ennyire futotta. Már az a 75kilós súly is egészségesnek számít a magasságomhoz és csak ez az ami számít. Ha ott állt volna meg, nem erőltettem volna tovább akkor sem a fogyást.

Te látod, te érzed.:) Ha nem érzed jól magad, és képes vagy kínlódás nélkül tenni ezért, fogyhatsz pár kgt, de ne divatból csináld, és főleg ne sanyargasd magad. Ha úgy érzed nem megy akkor nem megy. Alapvetően egészséges a súlyod jelenleg, nincs valós szükséged fogyásra.

2023. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
6 kilót kell fogynod, de lehet úgyis sok lesz. Tükör mondja meg igazából.
2023. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!