Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne fogynom?

Szerintetek kéne fogynom?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Pár hónapja elkezdett kicsit zavarni az alakom. 56 kg vagyok 165 cm.hez ami nem vészes úgy gondolom, viszont csípő, fenék és combtájékon van ennek nagy része. Nem vagyok arányos. Néhányszor már belekezdtem enyhébb diétába, de mindig feladtam mert nehéznek találtam. Néha meg úgy gondolom hogy nem is rossz az alakom. Mert kövér nem vagyok, inkább csak telt. Sokszor viszont zavar hogy milye széles csípőbőségű nadrágok jönnek csak rám. Nem nagyon tudom eldönteni hogy mit akarok. Szerintetek?
2010. okt. 9. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el rendszeresen sportolni,csökken tőle a testzsír és felszedsz némi izmot is,amitől formát kapsz.

Diétázni nem kell szerintem,nem vészes a 165/56.

És méress testzsírt,hogy tisztában legyél a tested állapotával.A szemre való csajok olyan 16-22%os testzsírral rendelkeznek.

2010. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát bocs, de kellene 165cm hez 56 kg?:O hááát

BMI=23,8 majdnem 24 :S plusz ehhez azt mondod, hogy aránytalan, és a nacikban óriás méretek kellenek... hát az nem jó, bocs de tényleg telt vagy

nekem sem ment a fogyi nagyon sokáig jojó, narancsbőr, szörnyen néztem ki a végén a külsőm is elhanyagoltam ma mr 17,6 a BMI-m

hogy?

elmentem egy fitness clubba

lett személyi edzőm, jó diétám, neten személyi edzőkkel beszélgettem, mentek le a kilók, én örültem

elmentem vásárolni, elképedtem, de csak akkor igazán amikor 3 hónappal később alak, arc, haj, smink, ruha minden olyan volt, mint amilyet szerettem volna

csodálatos érzés, hogy ez történt

megfordulnak utánam, a csajok tippeket kérnek, és egészséges, és fitt vagyok

ezt ajánlom neked a pénztárcád, és az egészséged is meghálálja ezt

ha pedig már most elkezded újévre teljesen új nőci leszel

hajrá :)) menj el egy clubba, beszélgess ott a többiekkel, iratkozzz be, kozmi, shopping, fodrász, és irány a tükör majd a jutalmad: az önbizalom :)))))

2010. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BMI normális határon belül van, és amúgy sem azt kell számolgatni. Kilóban egyáltalán nem vagy sok. Az hogy alaktalannak érzed magad amiatt van, hogy nem vagy sportos!!! Tehát, rendszeres mozgás, megfelelő étkezés és jobban fogsz kinézni. Lehet a kilóid nem változnak majd(izom nehezebb mint a zsír), de attól még sokkal jobban fogsz kinézni.

Szóval nem kell fogynod ha jól érzed magad, mert ezekkel a paraméterekkel semmi esetre sem lehetsz egy elhízott nő, de ha nem érzed jól magad akkor a sport a te barátod!

Én 160cm vagyok, és 56 kiló. Elvileg nálad kövérebb..a combom izmos, és emiatt nem vékony, felül viszont nagyon vékony vagyok, és csak egy pici zsír van rajtam. A kilóim alapján viszont lassan már disznónak kellene magam érezni ebben a mai őrült világban.

2010. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második: kiszámoltam a BMI-t. Az eredmény: 20.57!
2010. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ja a 2. amellett, hogy kórosan sovány, még agyilag is zokni...



én 159 cm vagyok a testzsírszázalék mérésen az ideális testtömegemet 57,3 kg-ra lőtték be ;) :P

2010. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!