Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nagy a gáz/ mennyit...

Mennyire nagy a gáz/ mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

[link]


14 éves vagyok, és nem tetszik nekem ez a kép magamról, úgy vélem, jogosan. Mennyire nagy a gáz? elkezdtem 1 hónapja sok zölsdéget, gyümölcsöt enni, nem nassolni, heti 3x 40prec tesióra és heti 3x 1 óra röplabda. Ilyen napokkal sikerült leadnom 2 kg-ot, de m ostanság leállt a súlycsökkenés.

Tanácsok vagy fogyáshoz, vagy öltözéshez(a hasamat minden nap behúzom)?


És hány kg-nak tippeltek, ha 150cm vagyok?


2011. okt. 21. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! Tényleg kéne fogynod! Már csak azért is mert tök jó adottságaid vannak. Csak sajnos le kellene dobnod a felesleget és akkor látszódhatnának a vonalaid ;) F21
2011. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz a tök jó adottságon belül?
2011. okt. 21. 16:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nagy gáz, nyugi! Tök jó, hogy ennyit mozogsz! Én olyan 65-70 kilónak tippellek. A fogyás meg hol leáll, hol megindul, a centiket nézd, már csak azért is, mert ha izmosodsz, akkor az izomnak nagyobb súlya lesz, mint a husinak. És tudod még, mi a jó? Hogy 14 éves vagy, ezért idősebb korodra nyoma sem lesz, hogy kicsit duci voltál (saját példám: én 24 évesen fogytam le 29 kilót, és lóg a bőröm, Neked nem fog, mert fiatal vagy!).

Tanácsok fogyáshoz: sokszor keveset enni. Egyél sokszor a két öklödnek megfelelő mennyiségű ételt, és figyelj arra, hogy ne legyen túl zsíros, és kevesebb tésztaféle, vagy fehér kenyér (vagy péksütiket általában) - ezeket a fogyi idejére felejtsd el. A mozgás az tök jó! Ha sokat sétálsz mellé, esetleg néha futsz kicsit séta közben, segíteni fog.

Tanácsok öltözködéshez: nagyobb kiegészítők! Nagyobb tatyó, nagy medálos nyaklánc, nagyobb fülbevalók! Csizma pici sarokkal, trapéznadrág, bővebb felsőrészek (vékonyít, aminek pont középen van valami mintája), fekete kardigán. És leengedett haj (ha hosszú), szépen beszárítva, leheletnyi smink (szemceruza, szempillaspirál).


És sok sikert Neked! Ha nekem ment, te is képes vagy rá!

2011. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó adottság a szép kerek popsi például! Ez egy vékonyabb derékkal bombanővé tesz! :)
2011. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van derekad, és kerek a popsid. Felöltözve akár jól is tudsz kinézni, de ahogy idősödsz úgy lesz egyre laposabb az a popsi, és szélesebb a derék, lazább a bőr, és úgy már nem fogsz elférni az elmegy kategóriában.


Fogyáshoz semmi mást nem kell tenned, mint amit biztosan magadtól is tudsz. Napi 5 étkezés, 2 liter víz. Reggel még mehet szénhidrát, ebédre már csak minimális, vacsorára lehetőleg csak fehérje.

Fehér lisztet, fehér cukrot, üdítőket, egyéb nasikat felejtsd el. Minden étkezésben legyen valami zöldség vagy gyümölcs. Még növésben vagy, kis odafigyeléssel gyorsan változhatsz! Nem kell (nem is szabad) drasztikusan fogyókúráznod, csak alap dolgokra odafigyelned.


Szerintem kb. 60-65 kiló lehetsz.

Öltözkodéshez meg ajánlom neked a fodros szoknyákat, meg ilyesmiket, azok kiemelik a popsid, és kicsit ellensúlyozzák a hasad.

2011. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

64 kg voltam és most 62 vagyok. Köszi szépen a válaszokat, egytől-egyig mindenkinek. A válaszokat/bíztató szavakat továbbra is várom.

Mindenki azt mondja, hogy hordjak magasabb sarkú cipőt, de ez sajnos nem lehetséges a lúptalpam miatt(ez még am. annyira nem is akadályoz), és túl fiatal vagyok a magassarúhoz.

2011. okt. 21. 16:28
 7/14 A kérdező kommentje:
És a nagy fenék előnyös?
2011. okt. 21. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Véleményem szerint a sport mellett - melytől formálódsz, 8- 10 kg fogyással bombázó leszel. Ne higgy azoknak, akik a cérnavékonyságot dicsőítik. Sokkal gusztább egy husis csaj :)
2011. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért még a 8 kg mínusz is nehéz
2011. okt. 21. 17:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos bőven van mit leadnod, és amíg a dolog folyamatban van, igyekezz előnyösen öltözködni, az is sokat ment a helyzeten.

Szorgalom, nagy türelem és meglesz az eredmény!

2011. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!