Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hízhatok? Mit egyek?

Doresz(kah) kérdése:

Hogy hízhatok? Mit egyek?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék, hogy beleférjek a csőnadrágba anyum mindig mondja,hogy lötyög rajtam a csőnadrág és nem vesz nekem.Hogy hízhatnék? 152cm 34kg

11/L

Lécci kultúrált válaszokat(nem vagyok alkoholista nem iszom sört)


2010. okt. 10. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Egyél mindent, össze-vissza, sok süteményt, zsíros ételeket ;)
2010. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

14:39 hogy lehet ilyen balf.asz és h.lye?

kérdező, ne egyél össze-vissza, rendszeres egyél naponta min, 4X. Normális és tápláló kajákat, ne műkajákat

2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
koromporkolt..... jo sok kenyer, melegszendvics, tortak, szensavas uditoitalok....pizza, ketchup,majonez, sult krumpli,jo sok sajt,jo sok teszta...este 10 utan lefekves elott....meglatod,nem fogsz csalodni
2010. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
152cm és 34 kg?:OOOOO Az durva, amugy pont a fogyókúra ellenkezőjét csináld :D pl. Mindent több olajban süss meg, ne kerüld a zsíros ételeket, tömj édességet mint állat, sok kenyér és más tésztafélék.
2010. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyél minden nap pizzát. egy ismerődöm nagyon lusta volt és 1 hónapig csak azt evett. hát fel is szedett 15 kilót. mire rájött, hogy ezt nem kéne, kihízta az összes ruháját.
2010. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindannyian el vagytok tévedve. Aki nem tud hízni ezeltől sem fog. Példuál én sem. Akármit ehetek, nem hízok semmit. És az is h.lyeség h a fogyókúra ellentétét kell csinálni -.- Ne adjatok neki h.lye tanácsokat, mert így csak egészségtelenül fog élni, nem nomrálisan.
2010. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak igaza van.

Hízni nem fog tőle, csak a szervezete tele lesz mindenféle káros sz*rral, ami rohadtul nem egészséges.

Izomtömeget kéne növelni sporttal, de az a baj, hogy 11 évesen még annyira fejlődésben vagy, hogy túl sok mindent nem tudsz kezdeni a testeddel. 3-4 év múlva alakulsz majd.

2010. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cass90 ***** válasza:
100%

Ugyan már... 11 évesen még sok gyerek épp' hogy nagyon vékonyka. Én visszanéztem fényképeket ennyi idős koromból, és olyan pálcika lábaim voltak > nos, nem sok különbség volt a karjaimhoz viszonyítva :D Pedig mindent ettem rendesen. Hahó! Annyi bolt van, csak találtok rád is ruhát, csak körül kell nézni. Ha pld. egy nadrág, felső, akármi nagyon megtetszik nem úgy kellene gondolkodni, hogy majd én változom és milyen klassz lesz, főleg nem 11 évesen. Te jó ég, nekem akkoriban meg se fordult ilyen a fejembe. Ha valami nem passzolt hát néztünk másik méretet. Ennyi. A későbbiekben még rengeteget fog változni az alakod. Van, aki mindig is nagyon vékony volt, és az is maradt, más nőiesedett, de még mindig normál alkatú maradt, egyesek pedig elhíztak, hiába volt pálcika emberkék anno'.

Szerintem ne az alakod miatt aggódj, csak érezd jól magad és ne görcsölj ilyeneken.

2010. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D Higgyétek el én mindent megesze a csülköt a csirkenyakát a velőt.De nem hízok.
2010. okt. 11. 17:36
 10/10 A kérdező kommentje:
*megeszem bocs
2010. okt. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!