Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 2 sajtos melegszendvi...

Megettem 2 sajtos melegszendvicset az előbb. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 4 almát, ebédre 4 főtt tojást, most 2 zsömlét sajtos melegszendvicsnek megcsinálva... Egyébként is szerettem volna enni melegszendvicset, csak szeretnélek megkérdezni Titeket, hogy vajon holnap mennyire fog ez meglátszani, illetve a holnapi edzéssel le tudom-e mozogni?

Köszönöm!


2010. okt. 10. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos meg fog látszani, miután kikakáltad a wc-n.

Én azt mondom menj el orvoshoz, mert ez már nem normális.

2010. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gáz, hogy ilyen keveset eszel.
2010. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a két melegszendvics a gáz hanem az ami a fejedben van :/


És igen, az edzés remek ötlet, ha egy héten többször csinálod mint nem, akkor ehetnél többet is

2010. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az általad leírt mai napi teljes táplálékbeviteled messze alatta van annak a kalóriamennyiségnek, amit úgy kéne ledolgozni. Ez max egy szintentartási kvóta, nem túlevés.
2010. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jahh igen, és én inkább reggelire ettem volna a szendvicseket, nem azért mert este elhízol tőle, hanem azért mert 4 almával a gyomrodban neki indulni a napnak... nahh pl az is gáz.


Szerintem a hangsúly nem a "mennyit"-en van, hanem az rendszeres edzésen és utána a "mit"-en.

2010. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Heti 2, valamikor 3 edzésem van :) Reggel még nem volt zsömle és sajt :P
2010. okt. 10. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát elég váz mer a sajt tele van kalóriával + a szendvics is enyélk inkibb pirótost vaj nélkül attól nem hizol
2010. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, nagyon hamar a kórházban (rosszabb esetben a sírban) végzed, szóval ha még élni akarsz és egészséges akarsz lenni, akkor válts normális táplálkozásra (napi 4, reggelire ne almát, hanem valami szendvicset, műzlit, tojást, ebédre főtt ételt, hús, főzelék, leves..., vacsorára is lehet szendvics, és legyen egy uzsonna vagy tízórai, amikor valami könnyűt eszel), ne almával kezdd a reggelit, mert az savas (kimarja a gyomrodat), a koplalást felejtsd el, mert a dupláját szeded vissza.


De ez csak tanács, szóval ha te mindenképp ki akarod nyírni magad, vagy idejekorán tönkretenni az emésztőrendszeredet, akkor hajrá, mindenkinek joga van úgy elszúrnia az életét, ahogy akarja... Rossz lehet az életed, ha erre az életmódra vetemedtél.

2010. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!