Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szinte teljes szénhidrátmegvon...

Szinte teljes szénhidrátmegvonástól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
fogom bírni 2 hónapig? nem leszek túl fáradékony, nyűgös vagy akármi??? arra gondoltam, hogy leginkább fehérjén (túrón, husin, joghurton), zöldségen (brokkoli, sárgarépa. karalábé) és almán (kis mennyiségben) élnék, ezalatt az idő alatt. mellette sportolnék is. azt fogom bírni? olyan 8 kg-tól szeretnék megszabadulni. sikerülni fog?
2010. okt. 10. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
a joghurt, a zöldségek és a gyümölcsök mind szénhidrát. szóval csak annyira vonod meg magadtól, hogy szenvedj, mert nem eheted a kedvenceidet. ha ezt így betartod persze fogyhatsz, de rosszullétekre számíts
2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

A joghurt szénhidrát ? o.O

xDDDDDDDDDDDDD


Hát figyelj, az elsőnek nincs igaza semmilyen szempontból. Előszőr is: ha birnád azt csinálni, amit ide leirtál akkor garantáltan fogyni fogsz. El is mondom, hogy miért:

A hús, joghurt és túró FEHÉRJE, tehát a legjobb az egész diétában, ugyanis táplálja az izmokat és nehezen rakódik le zsirként.

A zöldség pedig LASSAN felszivodó szénhidrát, tehát nem emeli meg az inzulinszinte, vagyis nem rakódik le zsirként, nagyobb esélyed van, hogy ledolgozod, mivel több ideig marad a véráramban.

2010. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ (:
2010. okt. 10. 17:52
 4/20 anonim ***** válasza:

Szénhidrátra is pont úgy szüksége van a szervezetnek mint másra! Sőt grammban elvileg abból kéne a legtöbb!

Szerintem reggel egy kis jó minőségü szénhidrát mehetne, nem lennél annyira fáradékony, inkább tudnád sportal égetni a zsirt stb...

De sokaknak magyarázhatjuk ezt.

2010. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ezt tudom, és azért írtam oda, hogy SZINTE teljes....
2010. okt. 10. 18:01
 6/20 anonim ***** válasza:

Tényleg sokaknak, 92%-os......Ugyanis az igazság az, hogy sok szénhidráttal csak egyféleképpen lehet fogyni: rengeteget kell sportolni. És sok embernek nincs naponta 2-3 órát mozogni. Ennyi az egész.

Különbség van az elméleti ideális fogyás szempontjából és a között, hogy gyakorlatilag mit lehet. Sok embernek nincs ideje követni az elméletet, ezért átformázza, hogy megfeleljen a gyakorlatban annak amit elakar érni.


Hidd el, nem könnyű a nehezebbik utat választani.

2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ami azt jelenti, hogy?
2010. okt. 10. 18:29
 8/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy te jól csinálod, feltéve ha kibirod.


Tapasztalatból mondom, mert én is csináltam ilyet. Rengeteget fogytam, de talán a legmegdöbbentőbb az az volt, hogy amit láttam a tükörben az változott a legtöbbet. És nem egy plöttyedt testet láttam, hanem egy fit, karcsú, szexi testet.

Viszont nem volt könnyű megcsinálni, én aki addig édesség édesség hátán és gyorskaják, stb., emellett pedig mindenki ellenem volt, hogy milyen hülyeséget képzelek.


Aztán amikor megláttak nyáron akkor tátva maradt a szájuk....El se tudtam menni 2 pasi mellett, hogy ne kiabáljanak utánnam....De mondom, ennek megvolt az ára és legfőképpen megvoltak az ellenszólóim

2010. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
jó. ismerem a hogy mekkora erő és kitartás kell hozzá, hogy reggel ne a kakóscsigát edd meg hanem a répát...
2010. okt. 10. 18:39
 10/20 anonim ***** válasza:

De ez csak jó


Héé, én motiválni akarlak !!

:-D

2010. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!