Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kevés...

Van itt olyan aki kevés túlsúllyal rendelkezett, és személyre szabott étrendet írt neki egy dietetikus, mennyi idő volt egy kg-t fogyni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem edzo irt. 1kg az passz 🤔 Az elso par kg ami lemegy az viz, de sok fugg a genetikadtol is. Nekem 2honap volt kb 8kg. De nagyon szigoru etrenddel es 5x2 ora edzessel.

1es max te faznal ra 😀 Ha nem tartod akkor kidobott penz eredmeny nelkul

2023. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Épp ezért a közelébe se megyek 😀 Sarlatán, elviszi a hambi pénzemet, cserébe meg összelocsog mindenféle sületlenséget, mint a dilinyós Norbi az exorexiás családjával.
2023. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

1-3. Te nem érted mi az, hogy "személyre szabott", ugye? Amúgy bármilyen megszabott étrendet szerintem max. rövid távon, bizonyos esetekben érdemes követni, mankónak lehet használni, amíg az ember meg nem tanul magától is saját maga számár "személyre szabott" döntéseket hozni.


Az, hogy mennyi idő 1 kilót fogyni személyre szabott vagy bármilyen egyéb étrenddel, attól függ, hogy az adott étrend mekkora kalóriadeficitet generál, és az illető mennyire tartja magát ehhez, tehát teljesen változó, semmilyen következtetést nem lehet levonni senki válaszából.

2023. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem személyre szabott rigid étrend kell, hanem kalóriadeficit és mozgás.
2023. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!