Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes lehet személyi edzőt,...

Érdemes lehet személyi edzőt, dietetikust felkeresni ha fogyni szeretnék, feszesedni, és kis izmot építeni? Nélkülük is eredményes lehetek? 💪🏻🥦

Figyelt kérdés
Kb 20kg amit le szeretnék adni, illetve izommá alakítani zsír helyett..

2021. júl. 20. 19:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mehet egyedül is, de akkor utána kell nézned a dolgoknak. Másik lehetőség fizetni valakinek, és akkor ezt megspórolod - feltéve persze, ha tényleg hozzáértő embert találsz.
2021. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett és már majdnem 20 kg-val vagyok könnyebb mint tavaly ilyenkor.Utána néztem mindennek szépen neten és úgy csináltam.Kondizni jártam heti 4-szer,úgy étkeztem hogy az eddzés érjen is valamit és már otthon eddzek és súlymegtartás oda figyelve táplálkozom
2021. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
súlymegtartás céljából-azt akartam írni
2021. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ☺️
2021. júl. 20. 22:15
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Iratkozz be a katonaságra. Ott le fogyasztanak. Ingyen! Meg az is lehet hogy időd se lesz enni.

2021. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Ugye ezt a választ te sem gondoltad komolyan?
2021. júl. 24. 01:32
 7/23 anonim ***** válasza:
Nélkülük is boldogulhatsz, de ha telik rá, akkor szvsz ne spórold meg.
2021. júl. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#6

De igen!

Miért?

Ezelött 100-200 ével azt se tudták mi az a személyi edző, dietetikus. Aztán mégse voltak kövérek. A katonaságon adtak az embereknek olyan személyi edzőséget, meg diétázást, hogy akiknek volt benne része azok amíg élnek meg emlegetik.

Nem kell minden új hóbortot, meg divatos sz.art utánozni. Majmolni

2021. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 Gondolom mert nem mindenkinek való a katonaság :) Valamint ezért felesleges lenne. Arról nem is beszélve hogy másokért is felelek, nem csak magam miatt, nem opció az ilyesmi.
2021. júl. 24. 11:17
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha megengedheted magadnak, akkor érdemes személyre szabott edzési és táplálkozási tanácsokat kérni. Arra figyelj, hogy egyetemet végzett dietetikushoz menj, ne egy önjelölt táplálkozási guruhoz. A személyi edzőknél nem tudom, mire kell figyelni. Érdemes mindegyik szakemberről előzetesen tapasztalatokat, véleményeket keresni.
2021. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!