Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet és...

Szerintetek mitől lehet és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Ha egy-két napig nem nassolok délután, akkor tök jól elvagyok de aztán meg, egyszercsak olyan éhes leszek h csak eszem és eszem és még mindig érzem, hogy éhes vagyok. + ha meg nem is vagyok éhes akkor is eszem (főleg nasit sajnos) mert meglátom itthon, eszembe jut, hogy finom és megeszem. + bármennyit is eszem a suliban délelőtt mire hazajövök éhes vagyok és tök sokat eszem
2010. okt. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

unatkozol és unalmadban eszel mert jól esik.


tanács: egyél normálisan rendes kaját és mozdulj ki a házból, sétálj nézz körül üzletekben, sportolj, hivjál barátokat barátnőket


sok soikert

2010. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Vidd anyagi csődbe a családodat.Akkor nem lesz lóvé nasira.

És hogy mitől lehet.Akart gyenge,elkényeztetett pics vagy.

2010. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez nem jó ötlet. Van egy ismerősöm full szegények. Megesznek ketten napi 2-3 kg kenyeret szalonnával, semmi mást és mégis kövérek. Sajnos a normális áplálkozás kemény pénzekbe kerül. A csirkemell filé kilója alsó hangon ezres és napi fél kiló egy normális étrendben lecsúszik, aztán még hol vannak a drága gyümölcsök stb.
2010. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem mond én tudom:).De most egy ilyen kérdésre mi mást lehetne válaszolni?Úgy sem fog változtatni semmin,sportolni sem fog soha,le merném fogadni.
2010. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!