Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van rajtam folyton a...

Miért van rajtam folyton a zabálhatnék? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

januárba elkezdtem fogyózni 85kg-rol lementem 75-re májusig..... májusba egy kis szunetet akartam tartani,hogy majd nyáron újra kezdem a fogyókúrát.. akkor se nem fogytam se nem híztam egy ideig...és ugye már a fogyókúrából nyáron nem lett semmi... de mostanában folyton ennék...csoki hiányom van non stop.szinte mindig csak az evésen jár az eszem....de semmi energiám mozogni,tornázni..... mitol lehet ez? és hogy tudom ezt abbahagyni? mert már megint mennek felfele a kg-k.. már megint 79-nél tartok...:S

17/L


2011. aug. 20. 19:32
 1/2 anonim válasza:
igyál sokat és egyél lassan a főétkezéseknél. ha úgy érzed, hogy ennél valamit akkor igyál vagy legyen kéznél alacsony kalóriás müzli amiben van pici csoki, vagy van fogyókúrás túró rudi, ami pont ugyanolyan jó mint az eredeti. ez nekem beválik. :D
2011. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
elmondom, hogy mitől van: koplalással fogytál 10 kg-t, ugye? mostmár mindegy. nekem is volt ilyen. egyszerűen eljutottam abba az állapotba, hogy rájöttem, ez rossz. elkezdtem facebookozni, az ellenségeim képeit látva (hogy milyen vékonyak) eldöntöttem: életmódot váltok. többször volt még ezután is falásrohamom, viszont most megint egy hete folyamatosan sportolok, normálisan eszek-és nem ettem egy hete édességet,nasit. nem is kívánom. azt javaslom, hogy menj el esténként futni, emellett tartsd be a napi 3x főétkezést. így nem leszel éhes a nasikra. + javaslom azt is, hogy egyél jogurtot, esetleg fitness müzlit-ez édes, így kielégítheted az édesség utáni vágyadat.
2011. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!