Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyott, másnál is úgy...

Aki fogyott, másnál is úgy van hogy eleinte gyorsan megy, utána meg belassul?

Figyelt kérdés
Eleinte gyorsan szaladtak le a kilók. Mindent ugyanúgy csinálok, nem eszem többet, nem mozgok kevesebbet, mégis a dekák is keserves lassan mennek el.
2023. máj. 25. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze, eleinte távozik (a kevesebb CH bevitel miatt) egy csomó víz, és egyebek, közben ugyan fogysz zsírból is, ahhoz mérten mekkora deficitet tartasz, makd ha a felesleges víz távozott, már csak a zsír vesztés marad, ezért “belassul”
2023. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elvileg kalkulátor szerint 3000 kcal lenne a napi igényem. És olyan 800-1000-et viszek be.
2023. máj. 25. 10:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az túl kevés, mindegy milyen magas, hány kiló vagy, vagy mennyit mozogsz.
2023. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De az baj? Nem esik nehezemre csak ennyit bevinni.
2023. máj. 25. 11:03
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd fog, saját magamból tanulva mondom ezt, 150+ról fogytam 110re hasonló diétával (1500kcal-t próbáltam tartani, sokszor 1200kcal se sikerült) bírtam egy fél évig, aztán szépen lassan elkezdtem újra zabálni... 3 év után több kg vagyok mint ahonnan indultam, pár hete álltam neki újra, mert eddig rágondolni se tudtam a diétára...
2023. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Baj, mert az anyagcseréd le fog lassulni, ha mindig kevesebb tápanyagot viszel be. Ezért kell enni úgy, hogy a 75% körül tartod ami a súlyod tarzásához kell.


Illetve hetente egyszer egyél egy étkezésre többet, de ez sem jelenti azt hogy 5 tábla csoki meg ilyenek.. csak mondjuk péntek este egy pizza vagy ilyesmi.. így nem.lesz nehéz tartani a diétád sem, nem éhezel, nem vonsz meg semmit stb.. sok előnye van.

2023. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hétvégente szoktam valamivel többet enni. Hét közben csak ennyit. Ahogy írtam nem esik nehezemre, sokszor nincs időm, kedvem többet enni. Nem éhezem. Amikor este érek haza akkor főleg nem tudok és nem is akarok bezabálni.

Pár éve is volt egy ilyen időszakom, volt hogy napokig nem is ettem semmit. Pár nap után már éreztem hogy nincs erőm mozogni, így muszájból ettem. Akkor elég sokat le is fogytam. Vissza nem híztam, nagyjából tartottam eddig az akkori súlyomat.

2023. máj. 25. 12:24
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Mindegy hogy te mit akarsz.. nem egészséges.


Naponta illő lenne háromszor étkezned és egy ilyen 1800 körüli kalória bevitelt tartani. Illetve sok folyadékot inni. (Vizet)


Saját magadnak teszel rosszat.

2023. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Oké, megpróbálom.

Csak reggelente sokszor nincs időm enni. Napközben meg lehetőségem.

2023. máj. 25. 13:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
És hogy sikerült akkor felesleget felszedni ha ennyire nem megy a kaja?:)
2023. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!