Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megrendeltem egy hétre a...

Megrendeltem egy hétre a gastroyal zsírégető kajáit . Rosszul tettem? Mindenki mást mondd :S Az irjon aki probálta már.

Figyelt kérdés
plusz rendeltem hozzá egy fogyást segitő teát több növénnyel
2010. okt. 10. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Már megint ez a kérdés. Zsírégető liszt, meg zsírégető étel nincsen. ;) Az a zsírégető, ha rendesen táplálkozol és sportolsz mellette. Tea helyett inkább sportoljál!
2010. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek másképp reagál a szervezete a különféle kajákra,attól ha valaki fogy tőle te nem biztos,h fogsz és ez forditva is igaz.

Én azt mondom egy próbát megér.

2010. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Macskajós ***** válasza:
58%
Egy étel nem lehet zsírégető, legfeljebb ha benzint tartalmaz és a menühöz jár gyufa is desszertnek. Egy alapanyag maximum könnyen emészthető, vagy emésztés segítő, de egy egész étel ritkán lehet az, mivel összetett és hőkezelt általában, de ez a zsírégető étrend a legnagyobb marketing hülyeség amit a szegény lusta vagy elfoglalt túlsúlyos társadalomnak találtak ki.
2010. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Diétás a kajájuk, tényleg lehet vele fogyni, (párom 12 kg-ot fogyott), de az, hogy zsírégető, az valóban hülyeség, mert ahogy írták, egy étel nem lehet zsírégető:-)
2010. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Attól aztán kegyetlenül le fogsz fogyni!!! Pfff......ÁHHÁHÁHÁHÁÁHÁ!!!

Csak mondom, hogy én a Gast Royalnál dolgoztam és az annyira zsírégető, mint a Trabant luxusautó. Viszont! Az ilyen emberekből éltem! Ha nem rendelsz kevesebb pénzt kapok, szal rendelj csak valakit el kell tartani. Ha a reklám jó, az ember bármit elhisz.

Én szóltam előre...

2010. okt. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy? már kifizetted...
2010. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy, hogy "zsírégetőnek", "update-nek" vagy diétásnak hívják? A lényeg, hogy fogyókúrás menü.

Nekem egy bajom van vele, azért nem is rendeltem, aszpartam tartalmú édesítőt használnak (megkérdeztem). Ez 100% műanyag, nekem 10 éve úgy tönkretette a hajamat, hogy évekig tartott, mire rendbe jött, és még jól jártam, mert ez a legenyhébb "mellékhatása" az aszpartamnak.

1 hét nem a világ, szerintem nem tetted rosszul. Kipróbálod, vagy bejön, vagy nem.

2010. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

fel ev alatt fogytam 15 kilot

azt eszem most is

:D

szerintem ez az egesz norbi vs gastroyal olyan mint a coca vs pepsi cola

masreszt a teak isteni finomak, cska nagyon draganak talalom oket.


egyik ismerosom is probalta, neki nem jott be, foleg az íze miatt. de ha neked hozzam hasonloan ízlik, ajánlom.

sok zoldseg, nem tul fuszeres, de minden nap van hus


a tobbieknek: a zsiregeto egy reklamnev. nem egeti a zsirt, es nem is allitjak, hogy egeti a zsirt. egyszeruen nem lisztet hasznalnak, hanem valami pótlót, amiben kevesebb a szenhidrat, stb

2010. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!