Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék még leadni 8kg-t?

Hogyan tudnék még leadni 8kg-t?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok,tudom, 14 éves. 169 cm és 58 kg. Eddig 12 kg-tól szabadultam meg,de most megálltam a fogyásban. Nem eszem reggelit,egyszerűen nem vagyok éhes reggelente. Ebédet suliban eszek,vacsira pedig legtöbbször salátát. Most el van törve a kezem,de egyébként hetente 2x tornázom. Mit csináljak másképp?
2010. okt. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd ki a reggelit! Ha éhes nem is vagy egyél pár falatot, vagy egy almát, vagy mondjuk egy szelet sonkát magában, nem baj, ha éhes nem is vagy. Az első étkezés fontos ahhoz, hogy az anyagcseréd beinduljon. Ha reggel nem eszel, tartalékra állítja magát, ami azt jelenti, hogy visszatartja, tárolni akarja az energiát. Próbál meg egy fél órával korábban kelni, hogy legyen ideje a szervezetednek felocsúdni, hogy már ébren vagy. Egy reggeli kis kocogás még frissít is, nem csak fizikailag, de szellemileg is jól indítja a napodat. Ha rendszeresen csinálod, bizony még jól is fog esni egy pár falatocska is suli előtt.

A napi ötszöri étkezés pedig szintén nem frázis. Nem kell komoly többfogásos étkezésre gondolni. Én pl. nagyon szeretem a friss nyers sárgarépát, karalábét. tízóraira akár azt is rágcsálhatnál szünetben, egy natúr joghurttal akár. Az egész napos nasizást viszont kerülni kell, de, ha már 12 kiló leadásán túl vagy, akkor bizonyára tudod, hogy milyen ételeket kell elkerülnöd.

2010. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(Hozzáteszem még, hogy szerintem ne erőltesd ezt az 50 kilót, inkább arra törekedj, hogy formásabb legyen a tested, izmosodj, ami sok mozgással elérhető. Gyors gyógyulást kívánok a kezednek! Kocogni lehet, hogy lehet így is, kérdezd meg a dokit!)
2010. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel adtad le a 12 kg-t és mennyi idő alatt?:) Gratulálok egyébként
2010. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó ez így, énse vagyok éhes reggelente.


várd meg amíg meggyógyul a karod, és sportolj intenzívebben. menni fog. Sérülten ne akarj fogyni.


nem kell 8 kilót sem leadnod, 169 sentihez 54 kiló tökéletes

2010. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
170-hez a 70 se sok, ha valaki sportos.
2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igaza van az utolso elottinek, de arra en is kivancsi vok hogyan adtad le az a 12 kg-ot es mennyi ido alatt..????


Leirnad nekunk reszletesen...en 8-at adtam le..de vissza hiztam nem azert mert rossz volt a modszerem hanem szemelyes okok stressz stb...a lenyeg hogy mar nem tudnam ugyanazon dietat megegyszer vegig futni....De ha te leirnad hogyan csinaltad ...kiprobalhatnam azt ..:D::

2010. okt. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dehát az nemis sok a magasságodhoz :O és még sportolsz is szval tökjó :) sztem ha még akarsz akkoris max 55ig fogyózz
2010. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!