Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen személymérlegetek van,...

Milyen személymérlegetek van, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem Eufy van, teljesen jól teszi a dolgát. A 40ezres se tud többet, mint a 10ezres.
2023. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Sima egyszerű EMAG-ról rendelt 8.000 Ft volt és digitális kijelzője van.
2023. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egyszeru aldis, talan 3000 ft volt, 180kg-ig mer, digitalis
2023. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Isten őrizz, hogy én még egyszer mérleget vegyek ...
2023. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy Huawei Scale 3 van, 10.000-ért vettem tavaly a MediaMarktban.
2023. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Van, ami teszsírszázalékot is becsül, esetleg emiatt érheti meg plusz pénzt kiadni.


Nekem amúgy hagyományos mechanikus van, ez nyilván nem olyan pontos, de úgyis csak az érdekel, hogy több vagy kevesebb, mint a múltkor.

2023. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokszor Aldiban és Lidlben veszünk, ha kell esetleg. Én meg vagyok velük elégedve, viszonylag sok évig jók. Illetve általában szokott lenni összehasonlítási alapom a súlyom kapcsán, szóval kitudom jelenti, hogy amely Aldis, Lidls mérlegünk volt eddig, azok viszonylag pontosan is mértek. De amúgy igen, vannak olyan mérlegek, amik extrásabbak, és testzsírszázalékot is mér. Nem írtad, hogy neked van-e igényed ilyen funkcióra, vagy csak szimplán a súlyodat szeretnéd látni.
2023. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Erre a testzsír mérésre írtam, hogy mind ugyanazt tudja. Ez egy parasztvakítás funkció gyakorlatilag. Még a drágábbak is csak durva becslést adnak a testsúly és a magasság alapján, semmi valóságalapja nincs.
2023. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak mérésre kell, akkor vedd a legolcsóbbat.

Ha meg mondjuk geek vagy például Samsung telefonnal, laptoppal, órával... akkor vegyél Samsungot, mert azt valószínűleg össze lehet kötni az eszközeiddel, nem kell egyesével dokumentálnod a méréseket.


(A Samsung helyébe bármi nagy márkát beilleszthetsz.)

2023. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű digitális mérleg , 200kg- ig mér. Pár éve Emagról rendeltem hogy megtudjam mennyiről indulok pontosan mert ami itthon volt digitális, csak 150kilóig mért, az nem volt jó, így odaadtam anyáméknak. Azóta már normális súlyom van. Olyan 7000ft körül volt az ára akkor mikor vettem.
2023. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!