Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 éves férfi 100 cm derékbősé...

40 éves férfi 100 cm derékbőség hatékony leadása?

Figyelt kérdés

Több mint 18 éve van 100 cm derékbőségem, pocakom.

Nagyon szeretném ezt hatékonyan leadni.

Testem többi része teljesen arányos, a felesleg - úgy tűnik - csak a hasra rakódik le.

Ehhez is kell "rendkívül szigorú fogyókúra" meg "kalóriaszámlálás" és egyebek?

Nem igazán eszek édességet vagy cukrosat sem, reggeli-vacsora 1 szelet kenyér stb.

Napi háromszori étkezés.



2023. jún. 4. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Jaa és 178 cm magasság, 75 kg.

A "testtömeg-index kalkulátoroknak" nem hiszek, mert van ismerősöm, aki olyan magas mint én és rendkívül vékony, rengeteget sportol, 80 kg felett van.

2023. jún. 4. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell (ha csak számolod, az nem elég 🙂)

Ez nem "rendkívül szigorú fogyókúra", az adatok alapján nem vagy nagyon elhízva, szóval nem kell sokat visszavenni.

2023. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, én nem tudom ezt a folyamatot átlátni, hogy egy napra mennyi kalóriára van szükségem, mennyit használok fel stb, mert nem tudom.
2023. jún. 5. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 1800-2000 kcal-t kellene enned, hogy fogyj. Pontosan úgy tudod megállapítani, hogy kb azonos aktivitás mellett, írod az elfogyasztott kalóriákat, ami szintén kb azonos legyen naponta. Mondjuk 2000. Majd 2-3 hét múlva megnézed, hogy milyen változás történt. Elvileg 500kcal deficit, heti fél kg.
2023. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!