Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 hónap alatt 40kgot lehet...

12 hónap alatt 40kgot lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 17:29
1 2
 11/13 mobidick válasza:
Végig olvastam az összes választ és a viszontválaszt is! Háááát... Egy év alatt 40 kg-ot leadni lehetetlenség egészség károsodás nélkül. Én másfél, két év alatt szabadultam meg 16 (tizenhat) kg-tól. Örülök neki, hogy nem ugrottam be a sok "jó tanácsnak". Tartom a súlyom. Ne akarjon azonnal (adj Uram, de máris) lefogyni annyit, mert nem tesz jót sem a szívnek, sem a vesének és a máj is "ferde szemmel" fog tekintgetni. A hosszú távra berendezett, étkezési szokások végleges megváltozásával járó, kitartó enyhe fogyókúra célravezetőbb, mit az SOS kúrák. Ne siesse el, nem éri meg. Egy év alatt a (gyors fogyókúrák miatt, abbahagyásuk után) vissza lehet hízni a dupláját a leadott kilóknak.
2023. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Caterina77 válasza:

Lehet. Napi 10 km gyors gyaloglás, inni csak víz, nulla kenyér, krumpli,

Nem kell koplalni, csak mimdenből jóval kevesebbet enni, és lassan. Ne nasizz, csoki, olajban sült dolgok.

Sok alma, hasábra vágott répa, ha rágcsálnál.

És valamennyi súlyzós edzés, hogy ne az izom tűnjön el.

Krémek, hogy a bőr hidratált és rugalmas maradjon.

Plusz a YouTubeon van olyan, hogy arctorna, az is jót tesz.

Sok sikert

2023. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Miért pont egy év alatt akarsz fogyni 40 kilót? Annyi a fogyás reális ideje, amennyi idő alatt felment ez a plusz súly. Ha 15 év alatt szedted össze, akkor nyugodtan hagyj újabb 15 évet neki, hogy lemenjen.
2023. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!