Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet az étvágyat...

Mivel lehet az étvágyat csökkenteni?

Figyelt kérdés

Láttam ilyen kérdéseket, itt a nagyokosok mindenkibe beleállnak, láttam szerencsétlen 21 éves srác is milyen válaszokat kapott.


Szóval nem az a lényeg, miket meg mennyit eszek, hanem olyan gyógyszereket kell szednem, amiktől folyton enne az ember, ez általános dolog, itt is olvastam, hányan szenvednek emiatt. (Nem ebben a kategóriában.)


Így is rám jött 4 kg, amitől szeretnék szabadulni, nem még tovább hízni ezektől a szaroktól, de muszáj szednem.


Tapasztalatokat szívesen veszek, a beszólogatásokra nem vagyok kíváncsi, ne tetőzzük a dolgokat... Köszönöm!



2023. jún. 7. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A másik kérdésnél már írtak hasznos dolgokat, ha neked ez nem elég akkor konzultálj azzal az orvossal aki felírta a gyógyszereket.
2023. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Bírom az ilyen kérdéseket. Tudod miért nem találod a választ? Mert nem vagy képes szembenézni a valósággal! Nincs olyan gyógyszer ami zsírt épít rád. Attól hízol mert sokat eszel. Akik keményen diétáznak, ezért vékonyak, fittek, izmosak szerinted nem éhesek? Dehogynem... Csak van egy céljuk, ezért attól, hogy éhesek, még nem esznek sokat... Főleg nem sok egészségtelen kaját...


De tudom, most én vagyok a "beszólogatós". Mindig az a beszólogatós aki az igazat leírja. Az, akinek a válasza nem tetszik neked, mert igaz. Nem a gyógyszer hízlal hanem az, hogy sok egészségtelen kaját eszel és keveset mozogsz...

2023. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Nincs olyan gyógyszer ami zsírt épít rád. Attól hízol mert sokat eszel. "



Keresd ki, hol írtam ilyet...


Sehol.

Azt írtam, étvágynövekedés, mint mellékhatás.


83 kg-ról fogytam le anno 62-re szülés után, majd 54-re, mikor kezdődő anorexiába csúszott át.

Visszaálltam 62-re.


Idén újabb idegösszeomlás, 56 kg-ra mentem le.

Visszaálltam 59-re, ami jó volt, de én nem voltam/vagyok jól.

A lényeg, 63 vagyok, az a 4 kg 1 hónap alatt jött rám, mióta szedem, mivel többet eszek tőle...

Sehol nem írtam, hogy nem.


Örüljön, akinek fingja sincs, mi mindent okoz (ezen kívűl is, mert sajnos számos mellékhatással járnak. Biztos az is fejben dől el, a libidócsökkenés, a rémálmok, az öngyilkos gondolatok, a remegés...)

2023. jún. 7. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet
2023. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a túl gyakori éhségérzet- kínzó, gyomorfájó, hányingerkeltő éhséget, megszüntette a jobb minőségű étrend, és a makrotápanyagok aranyának változtatása.
2023. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én éhség ellen az evést ajánlom. Szívesen.
2023. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!