Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyókúrázni minden...

Szeretnék fogyókúrázni minden zsír a hasamra megy és kezd nagyon idegesíteni, és milyen videókat keressek ami segítene?

Figyelt kérdés
168 cm magas vagyok, és 88kg és nagyon fájnak a lábaim, gyorsan el fáradok

2023. jún. 11. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Kellene egy hormonvizsgálat.

Pajzsmirigy, mellékvese, női vonal.

Magánlaborban, mert TB-re amit megnéznek, ha bajod van, a nem derül ki.

2023. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Az egyes jókat libkelt.

De gondolom arra vagy kíváncsi, hogy mit eddz, hogy hasból fogyj. Ez viszont nem így működik. Nincs lokális, irányított fogyás. Csak annyit tudsz befolyásolni, hogy fogysz, vagy nem.

2023. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb ugyanez a gondom, 173 cm és 90 kg 🥺

Decemberben jöttem el a munkahelyről, kb 3 hónap alatt rámjött jópár kiló, hát előtte sem voltam gebe.

Pajzsmirigy vizsgálaton voltam, minden rendben volt.

2023. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*el fáradok helyett elfáradok
2023. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el egy életmódváltást.

Ne koplalj, mert az csak ront a helyzeten.

Menj el egy orvoshoz, ott megbeszélitek, hogy milyen módszer lehetne neked kompatibilis.

Sok sikert!

2023. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

A párom laboráns, ő mesélte, hogy azok az emberek akik túlsúly miatt csináltatnak analízist rendszerint mindről kiderül, hogy semmi baja a pajzsmirigynek, meg semmi másnak. Egyszerűen sokat zabálnak és keveset mozognak.


Ne érts félre, nem azért mondom, mert hülyeség a kivizsgálas, igenis el kell menni! Csak közben vegyük észre, hogy az elhízottságról nem feltétlen az abnormálisan működő hormonháztartásunk a felelős, hanem mi magunk a mértéktelen zabálással és lustasággal!


Mondom ezt úgy, hogy én is szeretnék megszabadulni 9-10 kilótól.

2023. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van utolsó.

Én azért mentem el pajzsmirigy, meg mindenféle vizsgálatra, mert eszméletlenül izzadok, már 22 fokban is, nyáron meg a fejem is tiszta víz.

Minden rendben volt.

Sétákat, konditermet lábsérülés miatt kellett abbahagyni. És szégyellem a kezdődő úszógumit. Strandon jól jön, mert nem tudok úszni. 😬

2023. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!