Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Biotech USA-s vitaminok jó...

A Biotech USA-s vitaminok jó minőségűek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2023. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a legrosszabb de röviden elég rossz minőség.


Hasonlítsd össze mondjuk egy GAL vitaminnal te is látni fogod az alap problémákat a biotechel arról meg, hogy mi van benne valójában és, hogy van formulázva azt hagyjuk is.

2023. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

"hogy mi van benne valójában és, hogy van formulázva azt hagyjuk is"

Mintha ezt bármelyik másik vitaminnál (akár a GAL-nál) lehetne tudni. Mindegyik azt ír rá, amit akar.

2023. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Otthon Bérest szedtem, de most külföldön vagyok, nézegettem C vitamin árakat 20-30 euróba kerülnek(van ettől jóval drágább is). A probléma csak az, hogy én szedek ashwagandát, magnéziumot, b vitamint, bcaat, aminót, fehérjét, stb egy rakás pénzt költök ilyenekre, mert muszáj. Ezért gondoltam, hogy kicsit spórolok, ugyanis a Biotech elég olcsó, de akkor inkább nézek mást.
2023. jún. 17. 07:50
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én a Bioteches C Vitamint meg One-a-dayt szedem, nincs vele bajom. Beteg se voltam két éve.
2023. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

C vitamin pont az, amit felesleges szedni. Kevés kell belőle és azt simán be tudod vinni étellel. Ha többet viszel be, mint ami kell, akkor úgyis kipisiled, nem tárolja el a szervezet.

De ha nagyon akarsz, vehetsz drogériákban, gyógyszertárakban olcsón. Az egyik legolcsóbban előállítható vitamin. Vagy veszel egy citromot, narancsot, stb. és megvan a heti C-vitamin beviteled más vitaminokkal együtt.

2023. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barbell Deadlift válasza:

Én őszintén mondom, hogy sosem értem az ilyen jellegű kérdéseket.

Mit jelent az, ebben a kontextusban, hogy "minőség"? Mintől lesz egy GAL c-vitamin minőségibb, mint egy Bioteches, vagy akármilyen másik?

Hogyan kell mérni a minőséget?


A másik:

"A probléma csak az, hogy én szedek ashwagandát, magnéziumot, b vitamint, bcaat, aminót, fehérjét, stb egy rakás pénzt költök ilyenekre, mert muszáj"

Miért muszáj? amiket felsoroltál, a fehérjén kívül nagyjából semmi értelmük (ha versenydiétán vagy, az más).

2023. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!