Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 het alatt teljes zsiregetes...

3 het alatt teljes zsiregetes lehetseges nalam?

Figyelt kérdés
Tehat en 155cm es most 60 kg vagyok. 3 het alatt, ha minden nap tornazom, bicajozok, megfeleloen taplalkozom , tobb vizet iszok, lehetseges, hogy nen lesz rajtam egy deka zsir sem?
2023. jún. 28. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem.


Gyanítom, hogy ezekkel a méretekkel, nő/lány vagy.

Az egészséges testzsírod valahol 20% felett van. Szóval lesz rajtad pár deka… inkább kiló, de annak ott is kell lennie.


Ha egészségesen fogysz. 3 hét alatt 1,5-2kgt tudsz leadni zsírból. Ha koplalsz, megy minden, de nem éri meg.

2023. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem lehetséges. Profi fitnesses lányok 4-5-6 hónapig nyomják az izzasztó súlyzós edzéseket meg kardiót, plusz nagyon kemény étrendet tartanak, meg a legtöbben még illegális szereket is használnak. Aztán így se sikerül mindenkinek elérnie, hogy egy deka zsír se legyen rajta. Egyébként te csak 3 hétig akarsz sportolni és egészségesen kajálni? Annak nem sok értelme van, hiszen Csak addig lehet egy jó formát megtartani amíg sportolsz és egészségesen kajálsz.
2023. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges. Csináld azt hogy napközben csak uborkát eszel amennyit akarsz, és este csak 3-4 db főtt tojást, hagymával , paradicsommal, napközben meg legalább 3L víz.
2023. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Dugd már fel magadnak az uborkaidat a tojasaid után… koplalj szepen csendben egyedul
2023. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs rajtad egy deka zsír sem, akkor meghalsz, szóval ne célozz ilyesmit. Az 1-es által említett 20% alatt csak rendkívül aktív, nagyon sportos emberek vagy élsportolók vannak, a fitnesz kategóriában elérnek 12-13%-ot is, de ekkor már nagyrészt kimarad a menstruáció és egyéb egészségügyi problémák is fellépnek. 20%-al már nagyon vékony vagy, 25%-al is, és még 30-32% testzsír is teljesen normális, a mindennapi életben átlagos vagy annál jobb.

A zsír eloszlása is befolyásolja a kinézetet, meg persze, hogy mennyi izom van alatta. Inkább az izomnövelésre törekedj, az ad formát.

A neten csomó fotót lehet találni nőkről és férfiakról a hozzájuk rendelt testzsírszázalékokkal, de ezek nem túl megalapozottak, leginkább véletlenszerűen odaírt valaki valamit.

Itt egy hiteles:


[link]


Szóval ne akarj "minden" zsírt eltávolítani magadról.

2023. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Hm, tényleg nagyon alá lőttem azzal a 20%-al :) még a 30-32 is bőven jó nőknél valóban.


1es voltam

2023. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De pl ott van Gog Aniko, rajta egy deka zsir sincs, megis egeszseges, vagy pl Bruce Lee is ilyen volt, rajta sem volt egy gramm zsir sem.

Csak peldakent hoztam fel oket.

2023. jún. 28. 21:40
 8/15 A kérdező kommentje:

Most neztem meg, a testzsir szazalekom 30.83 atlafos kategoriaban eppenhogy csak bnne maradok...

Ha fogynek 10 kilot, masabb lenne, de 3 het alatt nem hiszem hogy menne.

2023. jún. 28. 21:43
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Most írtam le hogy kell. Ha ugyanúgy zabálsz nem fogsz lefogyni 3 hét alatt. Csak extra diétával.
2023. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amit de "deka zsír nincs rajta" kategóriának tartasz, az a kb. 20 %.
2023. jún. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!