Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire látványosan...

Tényleg ennyire látványosan sokat híztam?

Figyelt kérdés

Ez volt a kiindulási állapot:

[link]


A hétvégén volt egy családi összejövetel, ahol egyszer csak az egyik rokonom csodálkozva megjegyezte, hogy "XY, milyen kerek a hasad!", ezután egy másik meg viccesen hozzátette, hogy: "látom, valaki mostanában jókat eszik". Sőt, még páran el is kezdtek tippelni, hogy mennyit hízhattam, én meg persze kínomban csak nevettem, mást nem tudtam tenni.


[link]

Így néz ki most a hasam, természetesen azt én is látom, hogy nem olyan, mint volt, zavar is, rajta leszek, hogy eltüntessem, viszont nem +50 kg van rajtam azért.


Ti mit láttok, sokkal nagyobb, mint volt? Mennyit hízhattam?



2023. júl. 3. 11:14
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
Kb. veled egymagas vagyok, de ennél a hasam egy kicsivel nagyobb, te olyan 75-80 kg körül lehetsz.
2023. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Szerintem körülbelül tavasz óta hízom.
2023. júl. 4. 08:53
 33/60 A kérdező kommentje:
31-es ezek a számok ijesztően nagynak hatnak, még sose voltam ennyi, de amennyiket írtok, reális lehet :(((
2023. júl. 4. 08:54
 34/60 A kérdező kommentje:
25-ös, tényleg eléggé puha. Meg amit még észrevettem az az, hogy eddig hason fekve totál lapos volt, most viszont ott van egy kisebb domb :/
2023. júl. 4. 08:58
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán jó plöttyedt lettél, gondolom nem csak hasra híztál, hiába takartad ki, látszik, a combod se kicsit, van ez 18-20 felesleg minimum. Ráadásul ez a nadrág marha előnytelen, vagy ne szorítsd meg ennyire, vagy hordj egy másikat (de gyanítom, a nagyrészét már kihíztad).
2023. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Szerencsére még van 1-2 jó nadrágom😅 látom én is, hogy előnytelen, viszont nincs megszorítva, ilyen a gumija, és tavaly nyáron még teljesen jól állt
2023. júl. 4. 09:17
 37/60 A kérdező kommentje:
A sport oké, régebben mindig is sportos voltam, de azt érzem, hogy már elegem van, hogy mindig odafigyelek, hogy mit eszem, de muszáj lesz visszafogni magam, mert nem akarok bálnaméretűre hízni
2023. júl. 4. 09:19
 38/60 anonim ***** válasza:
34%
A troll kérdezett, a többi meg eteti 🤡
2023. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? Tudom, híztam, és kíváncsi vagyok objektív megítélésekre, hogy mennyire elfogadható
2023. júl. 4. 10:58
 40/60 anonim ***** válasza:
57%
Híztál, de szerintem rohadtul szexi. <3
2023. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!