Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli amit előző este el...

Reggeli amit előző este el lehet készíteni, de nem zabkása?

Figyelt kérdés
Ti mit esztek reggelire, ami este is elkészíthető és laktató? Unom a szendvicset és a zabását. Tudtok valamit javasolni? Tojást, rántottát általában vacsorára eszem, ezért azt nem szeretnék reggelire is.

2023. júl. 7. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

180g teljes kiörlésű kenyér, sonka, zöldség.


Egyébként nincs olyan szabály, hogy zabot csak reggel lehet enni.. Én 150g zabbal zárom a napomat. Cseréld fel az ételek sorrendjét, ez is egy megoldás lehet.

2023. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Én szoktam magamnak készíteni tejberizset kókusztejből és rakok hozzá egy kis vegan natúr protein port. Ezáltal a szénhidrát mellé kerül a szervezetembe protein is és finom:)
2023. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hosszúhajú ***** válasza:
40%
én poharas cuccokat szoktam venni közértbe pl poharas tejberizs krémtúró, vagy gyümi jogh bele müzli vagy gabonapehely. de látom te sósat ennél, pedig mondanám még a jó reggelt cuccokat amit el se kell készíteni. nutella - csak rákened. sósnak mirelit pizza?
2023. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Protein puding, Lildben kapható vagy akár Skyr joghurt, zabliszt, tojás, sütőpor összekeverve, kisütve kicsi olajon. Protein palacsinta :) Előző este is el lehet készíteni, ha tudod mikrózd meg, melegen finomabb :)
2023. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szál kolbász
2023. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Chia puding: chia magot tejjel elkeversz, reggelre megduzzad.


Szendvicset is elkészíthetdz este, de nem lesz olyan finom reggel.

2023. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szendvics, de prpbalj ki uj dolgokat. Padlizsankremy sult paprika krem, lencsekrem, babkrsm, zoldborsokrem, tofukrem, kolbaszkrem tonhalkrem, tojaskrem stb


Vagy amit en szoktam hogy tonkoly lisztbol sutok pekarut pl pizzas csigat, egyszerre 2 tepsit es mindig rakok a fagyoba. Este eloveszem es van reggeli.


Ehetsz granolat is joghurttal vagy csinalhatsz olyan turmixot amiben van zsirforras es feherjeforras az is laktat. Lehet turogomboc, vagy valami köleskása, rizskása. Szoktam tápióka pudingot (utalom a zabkasat, nalam ez valtja ki)

2023. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!