Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Laktató, tartalmas vacsoraötle...

Laktató, tartalmas vacsoraötletek kb max 250 kcalig?

Figyelt kérdés
Légyszi ne tanácsoljátok a nagy tányér zöldséget, mert ízekre vagyom! :) köszi
2010. okt. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tartalmas vacsora izekkel 250kcal te most viccelsz Xd
2010. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 tojás, sok brokkoli :D enegem ez nagyon eltelít. és lehet fűszerezni is :D
2010. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos utálom a brokkolit... Én nem tudom, hogy lehet ez, hogy mindenki az orvosilexikonos kalkulátort ajánlja, de az az által kiszámolt 1500 kalória mellett én egyrészt még éhes vagyok, masrészt naponta csak 1 kajálásom olyan igazi jó kiadós... Nem tudom, hogy lehetne ezt igazán jól csinálni.
2010. okt. 13. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
az 1500 kcal a MINIMUM! mozgás nélkül! alul lévő részt is olvass ám.. másrészt addig egyél amíg éhes vagy.. ha éhezteted magad csak raktározni fogsz
2010. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elolvastam, de ott 1200-at ír.

A 68 kg-omhoz, 164 cm-emhez és magas fizikai aktivitáshoz szamol nem egészen 1500 kcal-t mínusz 1 kg-hoz, de kevésnek érzem. Viszont azt hiszem, rájöttem, mit egyek vacsira :)

2010. okt. 13. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Én főtt husit szoktam, általában valami csontosabbat, mert azzal elbíbelődök egy ideig, pl farhát, pulykanyak, csirkeszárny, ilyenek. Ha szereted az ilyesmit, akkor elég jó és én jóllakom tőle.
2010. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
heti egy kiló fogyáshoz nekem 600 kcal körül kéne ennem az orvosil. szerint... lődd be inkább te is a heti fél kilót és akkor nem kell kínoznod magad :) amugymeg zabkása, joghurt gyümölcsökkel vagy csokis fehérjepor finom és nem sok kalória :)
2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát sajna a diéta nem arról szól hogy mindig jól teleeszed magad. amúgy magas fizikai aktivítás mellett én elsősorban inkább arra figyelnék a helyedben hogy sok fehérjét egyek és a szénhidrátot visszafogni. tehát estére nyugodtan ehetnél fehér húst halat, tojást, és szerintem ezekkel jól lehet lakni. a kalóriákat meg csak körülbelül nézd. ha sok fehérjét eszel és kevesebb szénhidrátot már sikeres lesz a fogyókúrád.
2010. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tejeskávé
2010. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne az alapanyagcserét nézd, hanem azt az értéket, amit a testsúly csökkentéshez ír. Belőttelek 18 évesnek és nőnek, agy jött ki 1518 az alapanyagcseréhez. De nem ez kell a fogyáshoz, ez az, amire mindenképp szükséged van. Ezután írja, hogy mennyi kell súlytartáshoz, az általam beírta adatok alapján magan intenzítású mozgás mellett 1800 kcal mehet, ez ír 1 kg fogyást, de szerintem te nézheted a fél kilósat is, amivel 2300 bemehet, hisz a mozgással még 500at biztosan ledolgozol.
2010. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!