Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen tudtok...

Cukikutyus kérdése:

Narancsbőr ellen tudtok megoldást?

Figyelt kérdés

Lefogytam 10 kg-t,és még lenne további 10 kg a tervben,de ha nem sikerül,már az se gond,viszont a combomon a narancsbőrtől nem tudok megszabadulni.Járok jógára,többet mozgok,zöld teákat iszok,de kb.semmi eredmény.A súlyommal annyira már nincs gond,viszont rövidnadrágot nem tudok felvenni,mert ott éktelenkedik a narancsbőr.

Tud valaki valami házi praktikát,vagy edzéstervet ennek csökkentésére,vagy megszüntetésére?



2023. júl. 11. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Legtöbbeknek az étkezés okozza. Ha elhagyod y feldolgozott élelmsizereket (készétel, mirelit dolgok, tejdesszertek, gyümölcsjoghurt, kekszek, nápolyik, töltött pékáruk stb) akkor 2-3 hét alatt már fogsz lárni változást
2023. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Celluit masszazs meger egy probat
2023. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hideg-meleg vizes váltott zuhanyt próbáld ki.
2023. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A narancsbőr maga a zsírszövet anatómiai szerkezete, az ösztrogén teszi ilyenné. Szóval feltűnőségét a zsírréteg vastagságának csökkentésével lehet mérsékelni.
2023. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően genetika, sok mindent nem tudsz tenni ellene. Maga a narancsbőr azért jelenik meg, mert a kötőszövetedben ilyen kis sövények vannak, és azok közt türemkedik ki a zsír. Szóval nincs olyan házi praktika, meg hasonló, ami segítene. Plasztika van, de felesleges, valójában, és erősen invazív.

Nyilván a súlyossága ellen tudsz tenni, de elmúlni nem fog. A kevesebb zsírszövet, kevésbé látványos narancsbőrrel jár. Szóval az izomépítés elég hatékony ellene, illetve a diéta, nyilván. Minél inkább az izom felé hajlik a zsír-izom arány a combodon, fenekeden, annál kisebb kitüremkedések lesznek. A másik, amit tehetsz a bőrápolás. Egy feszes, jól hidratált, rugalmas bőr jobban ellenáll a kis hupliknak, egyenletesebb felületet ad.

De amúgy felesleges ezen nagyon rugózni. A nők túlnyomó többségének van narancsbőre (valami 90+%, ha az információim helyesek). Szóval vedd fel a rövidnadrágot, ha ahhoz van kedved. Akinek nem tetszik az másnapra úgyis elfelejti hogy látott egyáltalán.

2023. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja, férfinak kell születni. Sajnos a nôk többsége hajlamos rá, és eltüntetni sajnos nem lehet, legfeljebb kevésbé lesz feltûnô.
2023. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges testsúlyú embereknek is van. Egyél rendesen, sportolj, ilyen apróságokkal meg nem érdemes megkeserítened az életed. ( De ahogy gondolod)

És biztosan Azt is túl fogod élni ha nem mutogatod magad falatnyi nadrágban és normálisan öltözöl fel ha utcára mèsz.

2023. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,hasznos volt mind.

Utolsó,igazából csak a kánikula miatt vennék fel rövid nadrágot,amúgy nem ez a legfőbb célom,de zavar a lifegős bőr.Amúgy 13 éves koromban tapasztaltam magamon először narancsbőrt,de csak az elmúlt 5 évben rakódott fel rám több súly,amiből tavaly év végén 10 kg-t is le is tudtam adni.A bőröm valamelyest szebb lett,de azért még van mit korrigálni.

Most rendeltem a netről cellulitisz elleni krémeket+ mindennap jógázom,és fitball labdával is edzek.

Úgy hallottam,hogy sok folyadékot is kellene innom,viszont azzal nagy gondban vagyok,mert alapvetően keveset iszom,és még a nagy melegben sem küzdök le magamba 1 liternél többet.Esetleg ez is gond lehet?

Szerintetek mennyi lenne az ideális mennyiség folyadék fogyasztásból?

2023. júl. 12. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 20 kilót fogytam sok éve, azóta edzek folyamatosan, nagyon szép izmos formás lábaim vannak, de a narancsbőr nem múlt el, csak kisebb felületen látszódik mint előtte :D Már nincs önbizalomhiányom mint régen, nem takargatom magam, büszke vagyok a testemre amit összeeszkábáltam, narancsbőrrel vagy anélkül, nem érdekel. Te is engedd ezt el, nem a striákat nézi az ember, hanem az összhatást, hogy milyen formád van.
2023. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi.Igazad van,csak én maximalista vagyok,mindig hibátlan akarok lenni.Az alakommal nekem simcs bajom,örülök is,hogy homokóra alkatom van,és még ha van is felesleg rajtam,de a derekam akkor is karcsú.A combjaim sose voltak vékonyak,nem is akarok pálcikaember lenni,csak a narancsbőr zavar kissé.Most sajna megálltam a fogyásban,pedig még 10 nyamvadt kilót kéne leadnom az áhított külső érdekében,remélem összejön,bár én nyáron mindig nehezen fogyok.Nekem a téli időszak kedvezőbb erre a célra.
2023. júl. 16. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!