Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítővel...

Milyen táplálékkiegészítővel tudtatok jó hatást elérni diéta mellett?

Figyelt kérdés

Nekem az a célom, hogy ledobjak 15-20 kg-t, utána egy nem annyira szigorú, de tarthatóbb és egészséges életmódra váltsak.

Esetleg ha próbáltátok, hogy a cukorbetegség elleni injekciók hogyan hatnak, arra is kíváncsi lennék. Hallottam, hogy ezzel is lehet fogyni gyorsan. Tudtok esetleg konkrét gyógyszert mondani?

F/26/183/98 (a cél 78-83 kg lenne)



2023. júl. 23. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ilyen! Semmi nem gyorsítja vagy segíti a fogyást. Amik használnak azt mind be tudod vinni ételekkel, amik olcsóbbak és jobban hasznosulnak. Pl a rost tabletták azért használnak mert megiszol rá jó sok vizet és kitölti a gyomrot.

De ha rostosan eszel zöldséggel, gabonákkal és amúgy sok folyadékot iszol, ugyanaz a hatás.

Fehérjepor hyett van túró, tojás, todu, hús stb

2023. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Én fehérjeport használok, mert nem szeretem a magas fehérjetartalmú ételeket, pl hús, hal, hüvelyesek egy része, így nekem szerintem kell is, hogy eleget bevigyek. Rost kapszulával is szemezek, hogy eltelítsen, de végül is ott van a fibershake, amivel tökéletesen ki tudok váltani egy étkezést, abban is sok rost van. De hallottam olyat is, hogy útifűmaghéjat zero üditővel összekevertek, hűtőbe betették és pudingos állaga lett, ezt majd kipróbálom.
2023. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az Ozempic-re gondolsz. Az most a nagy divat gyógyszer fogyásra. Hatásos, ez tény, kb kinullázza az étvágyat. Viszont mivel egy gyógyszerről van szó, számos mellékhatása van (ezekről egyre több videó kerül fel a netre), plusz csak addig tartod a súlyod, amíg szeded. Szvsz nem kifizetődő egy olyan gyógyszert szedni életed végéig, aminek rengeteg mellékhatása van, miközben valójában nincs szükséged rá. Az egészséges szervezetre gyakorolt hosszútávú hatását pl nem is ismerjük, mert nincs rá tanulmány. Ezen kívül vényköteles, és hiánycikk, mivel divat, ugye...

Ami mellékhatások eszembe jutnak az eddig megnézett videókból: extrém kimerültség, szédülés, depresszió: erős szuicid hajlamokkal társítva, gyomorfekély.

Ha van rá lehetőség, jobban megéri enélkül. Fenntarthatónn, jelentősen kisebb a kockázata, olcsóbb... Stb.

Az én go to étrend kiegészítőm a magnézium, és a fehérjepor (főleg nyáron). Ezen kívül szedek multivitamint, plusz B vitamint, porcerősítőt, és fél évente egyszer probiotikumot.

2023. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan táplálék kiegészítő, ami csodára lenne képes. Ha jól megnézed, az összesen fel van tüntetve, hogy a táplálék kiegészítő fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott táplálkozást. Amit orvos ír fel gyógyszer, az pedig már kórosan elhízott emberek számára kitalált végső mentsvár, amivel szigorúan ellenőrzött keretek között igyekeznek annyira mérsékelni a beteg súlyát, hogy az már ne jelentsen számára életveszélyes állapotot.

A cukorbetegség elleni injekció sem indukál önmagában fogyást, csak a testben elindított folyamatok és a hozzájuk társuló diéta és mozgás hatására csökkennek a kilók. De ez sem egy olyan szer, amit csak úgy bemész a patikába és kiadják neked. Ahhoz súlyos betegnek kellene lenned, hogy az orvos ezt írja fel.

Keress fel egy szakembert és kérd a segítségét. Amúgy 15-20 kg nem fog pikkpakk lemenni, főleg nem úgy, ha sanyargatod a testedet. Az kevés, ha a kilók leadása után akarsz egészséges életmódra váltani. Válts most és hidd el, le fog szépen menni a felesleg úgy, hogy nem fog rögtön vissza is jönni.

2023. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, meg egészségesen enni. Nem kell sokat fogynod, egyszerűbb átalakítani a zsírt izommá a te esetedben inkább.
2023. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!