Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzés nélkül csak...

Súlyzós edzés nélkül csak skinny fat lehet az ember?

Figyelt kérdés

Én hiába fogytam egészséges ételekkel és kardióval, a súly lement, de normális testsúllyal se vagyok vékony, a testemet zsír borítja. Próbáltam a súlyzós edzést, szédülök tőle.


Van más megoldás?


2023. júl. 24. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem. A súlyzós edzés a leghatékonyabb és legcélszerűbb mozgásforma izmosodási szempontból, de súlyzós edzést nem végző egyéneknek is lehet tök jó, sportos, esztétikus testük, testalkatuk.
2023. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

úgy van ahogy az 1es írja. ami inkább kérdés hogy ha tényleg lefogytál akkor nem boríthatja az egész testedet zsír. mármint olyan értelemben nem ahogy azt te érted. mennyi most jelenleg a napi calóriád?


meg amúgy az se normális hogy súlyzós edzéstől elkezdtél durván szédülni. vagy valamit nagyon nem jól csináltál. vagy el kéne menni orvoshoz.

2023. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Más sport is jó, amihez kell erő. Én pl rúdtáncolok, heti 3 órát, lassan 7 éve (volt, amikor többet mentem, volt, amikor kevesebbet, de átlagban kb heti 3 jön ki). Azért az is elég szép izmokat csinál, bár én lábra szoktam pluszba edzeni itthon heti 2-3 alkalommal, plusz futok is. Így azért elég arányos, sportos alkatom van.

De sok más sport van, ami jó. A TRX is aránylag szórakoztató szerintem. Tudsz csoportos órákra menni, de pár ezer forintért lehet venni otthonra is, vannak alkalmazások hozzá, ilyenkor nyáron ki lehet menni kinti edző pályára vele. De akár önmagában a kinti sport pályák is jók, vagy az otthoni erősítés is kezdetben. Saját súllyal is össze lehet szedni egy sportosabb testalkatot. Nyilván tovább tart, és jobban oda kell figyelni az edzéstervre, de nem lehetetlen. Régebben meg pl görkoriztam egész nyáron, éveken át. Az kifejezetten szép combokat, feneket tud csinálni.

Igazából csak keress valamit, amit élvezel, és jó a közeg. Néha érdemes új dolgokat kipróbálni. Sokszor vannak sportág népszerűsítő promók ingyen, vagy potom pénzért.

2023. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
A súlyzósen más már nem is létezik? Ott van pl a zsákolás. Iszonyatos kalóriát lehet vele égetni csak kell hozzá kondi és csukló.
2023. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Igen.
2023. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen


A súlyzós edzés helyes végrehajtása, a test felkészítése és levezetéye. Nem mindegy mit eszel es iszol elotte es hogy hogy allitod be a terhelest. Javaslok egy szemelyi edzot


Ha ugy is szedulsz, akkor cukorbetegsegre es vernyomasproblemakra kivizsgalast

2023. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!