Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vércsoporttól függ, hogy...

Vércsoporttól függ, hogy kinek milyen diétát kell alkalmaznia?

Figyelt kérdés
Mi köze van a vércsoportunknak,a fogyásunkhoz?
2010. okt. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam, de szerintem nem helytálló, 0-ás vagyok, imádom a csirkehúst, a füstölt dolgokat. De eper nélkül nem tudnék élni, na és a káposzta kedvencem a kelkáposzta főzelék. Azt nem hiszem, hogy egy zöldség lehet egészségtelen.

2010. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A zöldség is lehet egészségtelen főleg, ha jó vegyszerezett, félig nyersen leszedett műanyag. Otthon kertben termesztett esetleg.
2010. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, de akkor levegőt se vegyél, mert az is szennyezett. A vízről meg ne is beszéljünk...
2010. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van víztisztító készülék is. :) És van vitamin csomag is antioxidánsokkal. Modern világban élünk, ez ellen, csak modern dolgokkal lehet védekezni.
2010. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez is egy divatdiéta, tudományosan hangzik, de baromság. Minden ember ugyanúgy működik: a cukor és a szénhidrát hízlalaja, a zöldség meg nem.
2010. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vitamin csomag szintetikus vacak, amióta ezekkel dolgozom, hát... inkább megeszem a mérgezett gyümölcsöt...:)
2010. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Böse ***** válasza:
Kb annyi értelme van mintha a hajszínedhez igazítanád a kajádat, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2010. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 grade válasza:

először is minden fejben dől el. akarsz fogyni vagy sem. Onnantól aztán lehet kipróbálni a különböző diétákat. MInden ember más. én is kipróbáltam egy csomót, de ami nem "passzolt" hozzám, azt nem szólom le, mert lehet hogy más meg azzal fogyott. Az csak kifogás és duma, hogy "jaj, én A-s vagyok, nem ehetek banánt azt nem bírom ki...." ...stb. Ki kell próbálni, nem lebeszélni a másikat.

Nekem a vércsoportos jött be. 9 kiló lement , 1-1 kiló ingadozik, de ez elfér.

2011. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!