Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan személy írna aki hozzám...

Olyan személy írna aki hozzám hasonlóan fogyni szeretne? Pl Leírná hogy miket eszik mit sportol. Hogyan állja meg H nem eszik édességet. Nekem azzal van a legnagyobb gondom. 5 6 kilót szeretnék fogyni. Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:24


Sok a "ha", ilyet én is tudok: ha nem tartasz heti egy csalónapot, akkor a hetedik napon hagyod az egészet a francba, mert jobban szereted a csokit.


Annyira nem lehet borzalmas, ha leadtam 17 kg-ot.

2023. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A csalónap, meg ilyesmi csak felesleges ködösítés. Az egész csak egyszerű matematika. Ha több kalóriát eszel mint amennyit elhasználsz, akkor hízol, ha kevesebbet, akkor fogysz. Ha te mondjuk 2200kcal-t használsz, akkor ehetsz napi 1500-at, aztán tarthatsz "csalónapot" amikor eszel 3000 kcal-t, vagy ehetsz napi 1700 kcal-t és nem tartasz "csalónapot" Mindegy minek nevezzük, a bevitt kalória a lényeg. Bármelyik napon ehetsz csokit, vagy édességet, csak férjen bele a keretbe.
2023. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!