Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most beteg vagyok?

Most beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell fogyni, hogy miben mennyi kalória van, a makrokat stb. Viszont nem tudok diétázni, nálam mindig az van, hogy koplalok, utána meg hányásig eszem magam, és jó ideje ez megy, tartom is így a súlyom, de nem tudom hogy lehetne ebből kigyógyulni.

2023. júl. 28. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia. Egyertelmu etkezesi zavar. Kompenzalni egyaltalan nem jo, sem egeszseges. Megtartani az osszes kaloriad , hogy csokit “zabalhass” sem. Igen, 2 honap terapia is tobb mint a semmi. Heti szamban ez 8 alkalom minimum, sokat lehet javulni, ateltem. Persze, hogy kivanod az edesseget, ha egesz nap koplalsz. Sok cukrostol a vercukrod felszall az egekbe, gyorsan le is esik, ehezel, ez okozza a csak edes kivanatat. 3 orankent normalisan enni kellene es nem kivannad annyira az edeset.

Ha ennyire nem akarsz terapiat, tavolitsd el otthonrol a nagy merteku edesseget (tabla csokit, sutiket, 6 szelet turorudit) es mindennap mondjuk mikor mesz bevasarolni , vegyel egy szelet edesseget (pl: egy szelet mars, snickers, egy zacsko gumicukor) es csak azt vidd haza, elso lepesnek ez a napi egy jo lesz.

A tobbi edes iranti vagyad, suti kivanast mondjuk egy sult zabkasaval, gyumolcs joghurttal, egeszseges sutikkel, zabpalacsintaval kitudod valtani, megis teljes etkezes , de nem edesseg “zabalas” es talan a lassu felszivodastol nem fog a cukrod ugy leesni, hogy egyszerre akarj utana mindent felenni. Es tenyleg 3-4orankent egyel, akkor is ha nem vagy olyan ehes, ne vardd meg meg farkasehes leszel

2023. júl. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát röviden arról van szó, hogy 18 éves koromig szenvedtem étkezési zavarokban, aztán elkezdtem komolyabban edzeni. Csináltam liszt és cukormentes diétát is, de az csak pár hónapig tartott. Nekem volt egy nagyon jó anyagcserém, évekig annyit ettem, amennyit akartam, nem kellett kalóriát számolnom. Volt hogy megettem egy nagy gyrost, meg mellé egy rakás édességet, és ez így ment évekig, semmit nem híztam, még csodálkoztam is, hogy te jó isten családi jégkrémeket eszek, és meg sem látszik. Amint letettem a cigit januárban, azóta kezdtem el hízni, pedig nem eszek többet, sőt negyede annyit se eszek. Szóval ezt mással nem lehet megmagyarázni, a cigiről való leszokás tönkretett.
2023. júl. 29. 10:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ez a te felelősséged, nem a cigié. Lehet, hogy a cigi letevésekor megindul a hízás, de a te feladatod, hogy ahhoz alkalmazkodva egyél, persze egészségesen. Jól tetted, hogy abbahagytad a cigit, azzal sok életévet adtál magadnak.

Kivél élsz?

2023. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!