Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan fogyasztó praktik...

Vannak olyan fogyasztó praktikák amik gyorsították a fogyásod és beválltak rövidtávon?

Figyelt kérdés
Egészséges életmódot kezdtem el, kevés sporttal. A fogyásom megfelelő heti 0.5 kilós gyorsaságú. De nagyon nagy súlyt kell leadnom kicsit jó lenne siettetni, van valami olyan tabletta, vitamin, gyógynövény, ami segített a diétád alatt? Próbáltam már a biotech usa fat burnert, de székrekedést okozott.
2023. júl. 31. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
A kalóriadeficiten kívül semmilyen mágia nem létezik.
2023. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Van! Hó vége és eleje, fizetésig. Ez mindig beválik.
2023. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Próbálj többet mozogni a mostanihoz képest.
2023. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A kicsit jó lenne siettetni dolgot felejtsd el. A fogyás nem olyan. Bármi ami siettetve ad le, egészségtelen és vissza is jon. A fogyás kemény melo és hosszadalmas. Ezert van anyi kover ember. Szov turelem
2023. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ilyen. Ha lenne, konnyebb lenne de nincs.


Nagy esellyel azert okozott szekrekedest mert rost van benne es nem ittal eleg folyadekot vsgy forditva. Nem ettél mellé elég rostot. De onmagaban az nem egeti a zsirt. Annyit tud hogy kivslt egy etkezest magyarul kevesebbet eszel. Az meg deficittel megvan


Olyan dolog van ami konnyebbe teszi a deficites etkezest. Folyadek, sok gyumolcs, tk pekaru, rostok bevitele, tendszeres etkezes stb

2023. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Felraktam a telefonomra a Pokemon Go-t :-) Nyilván nem maga a program segített, hanem a heti több tíz kilométer séta, amire motivált. Kb. 2 hónapig működött, de addig nagyon jól. Utána elmúlt a varázslat, ráuntam.
2023. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akartam, hogy gyorsuljon; így 7-8 hónap alatt fogytam 15kg-ot és az utóbbi hónapokban a tervezetnek megfelelően stagnál.
2023. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire félni a fogyástól. Ha nagy rajtad a súlyfelesleg akkor az első pár hónapban a heti 1.5 akár 2 kg is még teljesen ideális, később heti 1 kg majd 0,5 kg amikor már 10 kg-nál kevesebb a felesleg. Ez egy hülyeség h ha gyorsan fogysz az úgy is visszajön, én 5 hónap alatt fogytam 25 kg-ot 100-ról 75-re, ez volt 2 éve azóta is tartom és koplalni se kellett hozzá. Ha több 10 kg a plusz rajtad akkor a heti fél kg kevés az elején. Ez a heti fél meg 1 kg-nál ne fogyj többet azokra vonatkozik akiken nem nagy a túlsúly, egy extrém elhízott emberre más vonatkozik. Ha ilyen lassan fogysz elfogy a türelem, nagyon lassú lesz a folyamat, egyik heten lemegy fél kg utana csak 3 deka és ott leszel h 1 hónap alatt fogytál 1,5-2 kg-ot holott hetente kellene ennyit egy extrém túlsúlyos embernek. A kövérség az ami egészségtelen nem a gyors fogyás.
2023. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!