Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó eredmény?

Szerintetek ez jó eredmény?

Figyelt kérdés

114kilóról kezdtem és 106 kiló vagyok most. Május 20.kezdtem el "fogyózni".

Nekem abból állt az egész hogy le mondtam a kenyérről teljes mértékben, az olajat kókusz zsírral helyettesítem. Az első egy hónapban kalóriát is számoltam.

Nagyon sok egészséges ételt eszek, nem eszek édességet (nagyon ritkán egy falat valamit)

Nem iszok üdítőt sem cukros teákat.

Nasizni ha nasizok rizschipset eszek de ez is nagyon ritka. Esetleg uborkát szelek fel egy kis tejföllel stb.

Engem egyáltalán nem visel meg hogy nem zabálom szét magam, először még nagyon nehéz volt.

Nem mozgok sokat az első hónapban szobabicikliztem sokat és súlyzós edzést végeztem amihez most akarok vissza térni, de egyébként nem mozgok sokat mert dolgozni nem járok (de fogok nemsoká) és itthonról sem járok el nagyon.

Leginkább a súlyom miatt... szégyenlem nagyon és azt hiszem mindig hogy mindenki engem bámul/elítél.

Remélem sikerül a cél szeptemberre ami 95kg, úgy hogy dolgozni is fogok és súlyzós edzést is végzek mellé, lehetséges lehet?

Köszönöm az értelmes válaszokat.

21nő



2023. aug. 2. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Így tovább, kitartás!
2023. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha tudod szeretni magad, az a fontos.
2023. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azta,gratulalok! Nagyon ugyes vagy ,csak igy tovabb, hetrol hetre lesznek eredmenyeid!
2023. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Gratula. Szuper eredmény. A legjobb benne h megtaláltad a saját szabályaid, saját tempöd és ráfeszules nelkul tudod tartani
2023. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8 kg három hónap alatt rendben van :)

De majd térjünk vissza rá egy év múlva. Addig is kitartást.

2023. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kókuszzsírban kb. ugyanannyi kalória van mint a sima olajban, rizschips kalóriatartalma szintén nagyon hasonló mint a sima chipsé.
2023. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Update: 102,5 kiló vagyok!

Nagyon büszke vagyok magamra hogy kb egy hónap alatt 106-ról 102 lettem.

Őszintén sosem gondoltam volna hogy valaha is sikerül ennyit fogynom.

Nagyon jó érzés és sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

Most 100kg a cél utánna pedig 95kg.

2023. szept. 7. 06:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajrá :)


Azért óvatosan a túl gyors fogyással. És ahogy írtam, majd nézzük meg, mi lesz egy év múlva. Én sajnos valamennyire visszahíztam :(


Én is 110-ről indultam, lementem 95 alá, de aztán munkahelyváltások miatt felborult az addig jól bevált rutin és most 100-105 között mozgok.

2023. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!