Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy túlsúly esetén mennyi...

Nagy túlsúly esetén mennyi fogyás mondható normálisnak hetente? Diéta mellett

Figyelt kérdés
170 cm/95 kg
2023. aug. 7. 07:34
 1/6 joereal ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, heti 0,5-1 kg, több ne legyen, hogy hosszú távon fenntartható legyen. Nagy túlsúly esetén lehet 1 kg.
2023. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a heti egy nagyon nagy önfegyelmet igényel, de heti fél konkrétan olyan, hogy észre sem veszem, hogy diétázok. Egy kilónál ne legyen több, azért nem vagy 250 kiló felett. :D
2023. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez azért nem olyan iszonyat nagy túlsúly. Heti 1 kg, KIVÉVE az első hónap. Az első hónapban sokkal több is lemehet.

Én 130 kilóról kezdtem, és az első hónapban 8 kg lement. Tudom, hogy ennek jó része víz, meg salakanyag, de akkor is nagy motiváció volt, látszott is rajtam.

Csak nem szabad azt gondolni, hogy ez így is fog maradni, mert akkor nagy pofára esés lesz. Az első hónap után nekem havi 2-3 kg ment le átlagban. Volt, hogy 1, volt, hogy 4.

1-nél sem szabad feladni, és 4-nél sem szabad elbízni magad. Meg kell találni az egyensúlyt, és kitartónak kell lenni, még ha nehéz is.

2023. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sz elso honapban kb 3-5 kg, utana heti fel kilo
2023. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagyon durva tulsuly ez. Elso par hetben megindul nagyon, ha figyelsz a deficitre, lemegy a viz, hasonloak.

Utana belassul, esetleg kis idore meg is all, ne ijesszen meg, es ne kezdj el kerlek kevesebbet enni/koplalni. Beindul ujra es eletmodvaltassal aztan vissza sem fog jonni

Heti 0,5kg kb normalis

2023. aug. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Havi 1-2 kg teljesen rendben van. Ennél több úgyis csak víz, vagy túl drasztikus az energiabevitel ami hosszútávon nem egészséges, vitaminhiány és egyéb negatív hatásai lehetnek, a többség nem is tudja fenntartani mert túl éhes, nincs fokozatosság stb. + A bőrnek is jobb egy lassabb ütemű fogyás, jobban vissza tud húzódni mert több ideje van rá, mint gyorsabb fogyásnál, de ez persze sok más dologtól is függ.

Nekem ennél sokkal nagyobb feleslegem volt, csak a legelső hónapban ment le 5kg, ennek jó része víz, utána már csak kb 2,5-2 kg havonta, mikor hogy, aztán ez is lassult, néha megállt pàr hónapra, aztán tovább csökkent szép lassan. Én nem görcsöltem rá erre, és így jobban is éreztem magam. Nem akartam éhezni csak hogy gyorsabban fogyjak. Az első hónap érezhetően jobban meg is viselt. Nekem nem érte volna meg siettetni.

De ez persze már mindenkinek a maga döntése.

2023. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!