Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normálisnak mondható?

Ez normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

2 éve hagytam abba az intenzív sportolást költözés miatt, ekkor 10kg-t felszedtem, mert sokat ettem és nem mozogtam mellé semmit. 36-os nadrágot hordtam, még a legszűkebb fajtából is. Aztán már 40-est, néha 38-ast kellett vennem. Azóta ezt a súlyt tartom, de pár centit fogytam a csípőmről, 38-ast hordok és néha 36-ost is sikerül találnom.

Méreteim: mell-86 derék-78 csípő-96 comb-55 köldöknél-86

De a hasam mindig behúzom, ilyenkor a derekam 71cm, ezért senki nem látja rajtam, hogy mekkora hasam van. /és mellesleg a nadrágjaimból így nem dudorodik ki/

Attól félek, hogy ez nem túl egészséges. Mármint hogy be tudom húzni a hasam pedig elég nagy. Hogy a francba lehet, hogy páran meg is jegyzik, hogy szép vékony vagyok, de a számok meg túl magasak szerintem.

Kb. ilyen, ennyire lóg ki az a "kis husi" része, mint ennek az aljánál. /nem az egész, remélem érthető :)/

[link]

Köszönöm a válaszokat! 16/L 62kg 168cm


2013. jún. 30. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen bonyolultan tetted fel a kérdésed.


Holott közben szerintem egy kérdés van csak. Miért eszel sok szénhidrátot (cukor + keményítő) ?

A többi kérdés, hogy miért tudod behúzni a hasad stb. ugyan már, mindegy. Behúzhatod a hasad, legalább dolgozik a hasizmod és masszírozod a hasüregi szerveket. A jóga direkt használ hasbehúzást, de nem ez a lényeg. Hanem hogy miért tartasz magadon pocakot, ezt válaszold meg magadnak.

2013. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
A hasra hízás valóban nem egészséges. Ha teljesen be tudod húzni, akkor plána nem, mert a zsír zöme vszínűleg a hasüregben van és nem a bőr alatt. Itt a nyár, egyél sok zöldséget, mozogj, izzadj.
2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!