Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1 kg mínusz, de akkor...

Heti 1 kg mínusz, de akkor most miből fogyok?

Figyelt kérdés
Szeptember óta fogyózok, azóta lement 6 kg. Leginkább a nadrágaimon látszik leginkább. Azok is feljönnek, amiket egy éve nem hordhattam. Napi 800-1000 kcalt viszek be a szervezetembe, sportolni nem igazán járok, de minden nap sétálok 2-3 órát. Akkor viszonylag zsírból fogyok, ugye?
2010. okt. 15. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1200 kaloria alatt koplalsz,tehát izombol is..
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. A heti 1kg az jó. Én is így fogyózom. Zsírból megy.
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Is-is, de több izmot vesztesz, mint zsírt. Főleg, ha nem is sportolsz, akkor egyrészt nem égetsz zsírt, másrészt pedig a szervezet úgy értékeli, hogy számodra az izom fölösleges.
2010. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag nem.

Az alapanyagcserédhez szükséges kalóriamennyiséget MINIMUM meg kell adni, hogy ne bonts izmot.

Nem hiába mondják, hogy sportolni kell.

Inkább egyél 1600 kalóriát és sportolj 1 órát.

Így is fogysz zsírból, de kevesebbet, mint izomból. Hogy mennyit, azt nem tudom, mert sem a testsúlyodról, sem a magasságodról, genetikádról nincsenek információim, illetve az étrendedről sem.

Ha nem a fehérje dominál ebben az 1000 kalóriában, akkor minimális amit zsírból fogysz. De amúgy is kevesebb, mint lehetne.

2010. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk,hogy miből fogysz.Diéta alatt 2 hetente méress testzsír százalékot és írd fel az eredményt,akkor megtudod.Annak a csökkenését kell figyelemmel kísérni a testsúly másodlagos.
2010. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mikor mit eszel?:) És gratulálok! :)
2010. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

általában napi egy "péksüti" belefér, nálam ez a sajtos pogácsa, mert erről nem tudok lemondani :D

egyébként pár szelet kétszersült [4 + vékony feltét = 200 kcal],

gyümölcssaláta [alma, mandarin, leöntve zsírszegény joghurttal =180 kcal]

estére pedig néha beiktatok egy kínai levest (300 kcal), ha viszont nem vagyok éhes, vagy túl késő van, akkor pár vékony szelet parizer, uborka vagy gyümölcs, és ez így nagyjából ezer kalória. persze, ha délután éhezem meg, akkor összeütök egy omlettet, és ugyanott tartok. általában ha 4-kor eszem, kilencig nem vagyok éhes, és akkor jön a gyümölcsös módszer ;) most tartok 7 kg-nál. még hármat, max. négyet leadok, és bevágok egy hamburgert. :D persze utána sem akarok "zabálni", maradok a 'kerülöm a nehéz ételeket' stb szabálynál, de megengedem majd a teljes főfogást ebédnél :D

2010. okt. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!