Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most a szakkönyvnek higgyek,...

Most a szakkönyvnek higgyek, vagy ezeknek a női portáloknak, amik napi -1 kilókat is ígérgetnek?

Figyelt kérdés

Van egy óriási nagy könyvem, amit orvosok írtak és utána néztem mit írnak a fogyókúrákról. Olyasmit találtam ami erősen szembe áll a "3 nap -3 kiló" vagy "1 hét alatt -9 kiló!" csodadiétákról.(Igen, ilyen cikket is láttam már, sőt, olyanokat is akik kipróbálták.)

Lényeg, hogy a "Nulldiéta" címszó alatt azt olvastam, hogy az-az ember aki nem eszik SEMMIT egy nap alatt körülbelül 400 grammot fog veszteni a súlyából. Gyors számolással ki jött, hogy ezek szerint egy hét alatt maximum 2,8kg-ot lehet fogyni. (Gondolom nagy részét nem zsírból..)

Akkor most a fent említett csodadiétáknak van igaza vagy az orvosoknak? Tényleg lehet ennyit fogyni ennyi időn belül, úgy is ha eszünk?


2010. okt. 16. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most elmész orvoshoz, azt mondja, hogy műteni kell, míg egy járókelő azt mondja, hogy full egészséges vagy, pedig mittomén le van szakadva a fél lábad, kinek hiszel?
2010. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad is tudod, hogy buta női magazinoknak hinni hülyeség.
2010. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából egyik se az igazi. a női magazinokban csak kitalálnak dolgokat, szóbeszéd alapján, ami véletlenül 100-ból egynek működik ideig-óriág. Az orvosok meg nem tudom pontosan mit tanulnak egyetemen, de azok is sokszor tanácsolnak teljesen hülyeségeket a táplálkozással kapcsolatban.
2010. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

Anita Bean: Modern sporttáplálkozás.


Illetve Pulzuskontroll, testsúlykontroll c. könyveknek higgy.


illetve az edződnek, ha van és valóban szakértő.

2010. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!