Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebb kiló vagyok mint...

Kevesebb kiló vagyok mint szülés előtt,mégsem jön rám a régi nadrágom?

Figyelt kérdés
65 kilóval estem teherbe,85tel mentem szülni. Jelenleg 60 kiló vagyok. Nyolc hónapja szültem. A testmozgás ugyanannyi már mint szülés előtt,az életmódot is kb ugyanaz. Ugyanazokat ugyanúgy eszem. Mégis,mellben kicsik a ruhák,a nadrágok pedig elakadnak a csípőmnél. Nem a hájban,hanem a csontban. A régi cuccaim öt kilóval nehezebben is jók voltak régen. Törődjek bele hogy szülés után (hüvelyi normál szülés) megvaltozott a testem és vegyek új ruhákat,vagy még van remény?

2023. szept. 5. 12:17
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szülés után szélesebb lesz a csípő, mert a porcos rész, ahol kitágul, legtöbbször nem megy teljesen vissza. A mellek meg ugye a szoptatás miatt.
2023. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek maradandó változások a szüléssel illetve a szoptatással járnak, ne várj arra, hogy minden a régi lesz.
2023. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké,nem várok arra H minden régi lesz, a bőröm sem olyan feszes,stb..de fura,H kevesebb kiló vagyok és mégsem jön rám a régi gatyam. Annyira ez nem általános szerintem,hogy ennyire kitáguljon a csípő.
2023. szept. 5. 13:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem si tudom mekkora ruhákat vegyek így. Ami feljon a csipomon az a derekamnal lotyog. Gyakorlatilag most nincs konfekció méretem,varratni meg luxus lenne. Erre valami ötlet? Eddig nyár volt, a nyári egyberuhák bővebbek.
2023. szept. 5. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél övet is.
2023. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira ez nem általános szerintem,hogy ennyire kitáguljon a csípő."


Tévedsz.

2023. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ig jártam, konkrétan semmi nem jön rám, ezáltal a stilusomat is elvesztettem, mert ha valamit fel is húzok egy idő után kényelmetlen, hogy nem tudok benne rendesen mozogni.
2023. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha jó a tested, csípőnaci, annál feljebb szerintem női nadrág okádék, ha meg ronda vagy, akkor meg úgyis mindegy mi van rajtad.
2023. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 ezen jót nevettem (bár inkább sírni kellene hogy vannak ilyen emberek). Utoljára általános felsőben találkoztam ilyen ha ronda vagy mindegy úgyis hozzáállással ...good(?) old days,van vagy 25 éve is. A férjem szépnek lát,én elégedett vagyok magammal (csípő ide vagy oda,csak a sok szép régi ruhám bánom,hogy új kell) az,hogy más meg szépnek tart e, a lőtéri kutyát sem érdekli.
2023. szept. 5. 20:50
 10/10 anonim válasza:
Nekem a csípőcsontomat manuálterapeuta rakta helyre, mert bár panaszt nem okozott, de egyik oldalam feljebb volt.
2023. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!