Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a méretek ?

Figyelt kérdés

Tudom kép nélkül nem sok mindent lehet mondani.


176cm magas és 73kg 20 éves fiú vagyok.


comb:59cm derék: 87cm csipő:100cm Mell:90cm Vádli: 38cm


Szerintetek ezek a méretek mennyire jók vagy rosszak ? Ha rossz melyiken és hogyan tudnék változtatni?



2023. szept. 8. 12:16
 1/4 anonim válasza:
72%

Szerintem nem a centik számítanak, hanem a testösszetételed, meg az, hogy te jól érzed-e magad a bőrödben.


Ha nem, akkor mozogni kell és egyél kiegyensúlyozottan, kizárva az üres ételeket, vagy csak nagyon alkalmanként fogyasztva.


Erre szerintem ennél többet nem nagyon lehet mondani.

2023. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban tényleg nem nagyon lehet megítélni, vannak, akik nehezebb csontozatúak, a kilók és centiméterek önmagukban nem sokat mondanak. (A puszta adatok alapján egyáltalán nem vészes amúgy.)
2023. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 8.-osan 178cm vagyok, 56kg. Szerintem teljesen jó vagy, talán picit vékony
2023. szept. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik problémásnak semelyik adatod, konkrétan mivel nem vagy megelégedve magadon, hogy ezt így fogyókúrás rovatban kérded? Nekem tényleg kéne kicsit fogyni, így összehasonlításból lemértem magamat is, mert magában szerintem nem mondanak ezek a számok itt senkinek semmit. Én kb. mindenhol pár centivel vagyok több nálad, kivéve deréktájon, mert ott sokkal több. (Igen, elég pocakos vagyok.) Ha ott kevesebb lennék, akkor se lennék vékony, de egész arányos lennék összképileg. Ebből gondolom, hogy te lényegében rendben vagy.
2023. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!