Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már sokszor kértem segítséget....

Már sokszor kértem segítséget. De hiába. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Szeretném segítségeteket kérni mert már egy párszor kértem de most már a barátnőm is elhagyott szeretnék lefogyni az mindegy hogy mennyi idő csak valaki segítsen.Már nem bírom ahogy kinézek és tenni akarok elenne.Ha valaki össze tudna állítani egy diétát nekem hálám örökre üldözné,csak segítsetek.
2010. okt. 16. 23:17
 1/9 anonim válasza:
70%

Egyszerű a dolog.Elmész egy dietetikushoz,és ő majd segít.

Ha fogyni akarsz,annak ára van.

Egyébként pedig hiába diétázol..ha nem sportolsz,sz*rt sem érsz az egésszel.

2010. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy egészséges életmőddalszakembernek a külső megjelenése a cégér. Én még jó kinézetű dietetikust nem láttam, ellenben csokit zabáló plötyét, aki annyit tud, hogy "mindenből csak keveset" annál többbet. Inkább valami kisportolt emberkét kéne szerintem megkérdezni a témáról.
2010. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nagyon szeretném, ha nem nevetnél ki.De szeretnék neked segíteni. Nő vagyok, 18 éves koromban 168 centimhez 73 kiló voltam. Nos elhatároztam mindenképpen lefogyok. Tudod mit csináltam a derekamat körbetekertem nylonnal, amit átragasztottam fekete ragasztószalaggal, hogy jól rögzüljön, Fölé vastag sálat szintén körbetekertem, rá pedig a melegító alsómat. Na klasszul néztem ki de nem érdekelt. Minden este fél óráig tornáztam jó kis zenékre. Bekapcsoltam a magnót, és kezdődött a torna. Bemelegítés, karcsapások jobbra-balra, majd csípőkörzés. Lefeküdtem hanyatt a földre bicajoztam a lábammal, majd hasra feküdtem, és úszó mozdulatokat végeztem. Addig csináltam, amíg a hasamról szakadt a víz. A kajálással csinján bántam, négyszer ettem keveset,savanykás alma viszont jöhetett, például jonathán, ami igen ízletes. Amikor megéheztem ettem almát trapista sajttal, ezt általában torna után végeztem.Három hónap alatt lefogytam 13 kilót. Az első hónapban szinte meg semlátszott rajtam a fogyás, de a második hónaptól olvadtak le rólam a kilók. Csak néztek milyen csinos lettem. Kitartás fiatalember. Egy kis bringázás is jót tenne az esti egy-két torna helyett, vagy kocogás. Ne hagyjál ki egyetlen egy estét sem. Meglásd meglesz az eredménye. Sok sikert kívánok hozzá. 48 éves vagyok és 58 kiló. Azóta sem híztam vissza. Ezt a módszeremet a szomszédomnak is elmondtam, ő is fogyott 10 kilót tőle.
2010. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%

Az első válaszolónak teljesen igaza van.

Ne haragudj,de nem vagyok sem személyi edző,sem pedig orvos,hogy diétákat állítgassak össze Neked.


Az pedig,hogy elhagyott a barátnőd,csakis és kizárólag a Te hibád(ha a súlyod miatt tette..).Tenned kellett volna érte,hogy ne így legyen..nem pedig vadidegenektől kérni segítséget.

2010. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom javasolni a chilopass fogyúkúrás programját. chilopass.hu
2010. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konditeremben vannak edzők és szívesen segítenek egy edzésterv összeállításában.Fontos.hogy mekkora túlsúlyod van stb.Étkezéssel kapcsolatban is lehet tőlük kérdezni,de egy orvos biztos tud segíteni.Csak ne add fel mert,idő kell a fogyás beindulásához.Ne add fel!
2010. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

13 napos diéta

[link]

2010. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

én is most jutottam el arra a szintre, hogy ez így nem mehet tovább és mindenképp tennem kell valamit. rájöttem villámdiétázni hülyeség, az elmult 1-1,5 évben vagy 10-et kipróbáltam, és több jött vissza utána mint a mi kín keservesen lement. mivel sokszor hallottam, hogy a futás a legjobb 89 kilósan nekiálltam "kocogni" ami úgy nézett ki mint ha egy bálna lötykölődne az úttesten ráadásul a térdem jobban fájt, mint ha bottal ütögettem volna ráadásul előjött az asthmám és miután majd megfulladtam arról is lemondtam.

DE

most rájöttem segítségre van szükségem, viszont nem internetes diétákra, nem látatlan edzéstervekkel, hanem igen is orvosi segítséggel!

szerintem Te is tedd ezt, menj el a háziorvoshoz, és ő tudni fogja mit hogyan, esetleg kitől kérhetsz további segítséget (dietetikus)

sok szerencsét és kitartást, és ne diétázni akarj, hanem élet módot váltani!!

2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig baromi egyszerű.

Ha már egyszer meg van az elhatározás, akkor kérdés, hogy társul-e hozzá megfelelő akarat? Ha igen, akkor egyenesben vagy!!!


Nem tudom, hogy most hány kiló vagy, milyen magas, milyen testalkatú, sportolsz-e valamit?


Az első, ami a legegyszerűbb, hogy választassz valami mozgásformát, kocogás, futás, bicikli, torna, vagy akár egy tempós séta is lehet az elején.


Majd jöhet az étkezés megrefolmálása is!

Nem diéta, hanem életmód váltás! És ez a kulcsszó! Mert egy diéta tart x napig, x kilóig, na de utána mi lesz? Jönnek vissza a kilók!!

1, napi 5x-i étkezés

2, fehér kenyér helyett barna kenyér, napi egy szelet (max 2 ha kis szeletek)

3, minden étkezés mellé egyél zöldséget! Nyersen, párolva.

4, lehetőleg sovány húst egyél, halat. ne tocsogjon a zsírban és ne legyen rajta panír!!!

5. ha szivesen nasizol akkor gyümölcs, vagy magvak, mandula, dió, tök mag egy marékkal, de ez se fél óránként legyen!

6. mindent mértékkel egyél, sokáig rágjál és ne 5 perc alatt edd meg az ételt.

7. Kerüld a cukros üdítőket, a finomított cukrot, péksütik, csipszek, csokik.

8. Legyen az étel színes!!!!! Nem ételszínezéktől persze...



Na most leblokkoltam, majd tuti eszembe jut még pár dolog.

Különben a dietetikus azt fogja ajánlani, hogy x ch alatt maradj. Napi 130-150 gr szénhidrát. Kapsz egy minta étrendet és kalap-kabát!


Ha hosszútávon gondolkozol, akkor ne diétázz, válts életmódot.

2010. okt. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!