Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire ehetek sült tököt?

Reggelire ehetek sült tököt?

Figyelt kérdés
Nagyon hizlal?
2010. okt. 17. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is azt reggelizem.

:)

2010. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó étvágyat :)

Megettem 6 szeletet :P (igaz, nem voltak túl nagyok... :D)

2010. okt. 17. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
szánalom netovábbja mikor már ez is ilyen probléma.. sajnállak
2010. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a "sajnállak"-os sablonszöveget légy szíves fejezd be. Normális kérdést tettem fel, lehet, hogy a te rended szerint ezek nem fontosak, de akkor is kérlek tartsd tiszteletben más "baromságait". Köszönöm.
2010. okt. 17. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét,

minden fogyókúrázónak tökéletes reggeli, a cukortartalma is egészséges. Sokkal többet ér a kiflinél, tejnél, ezeknél rosszabb nem létezik a nap kezdéséhez.

Most 49 kiló vagyok, és mikor 57-58-voltam, arról ábrándoztam, milyen jó lenne 4-5 kilóval kevesebb lenni...

Amit büntetlenül lehet enni:

gyümölcs, zöldség, húsok /zsírok is/, tojás, magok.


http://www.youtube.com/watch?v=eVvLPm9Pqyk

/Készül a Paleolit szakácskönyv/

2010. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább reggelire,mint vacsorára.Reggelire szinte bármit ehetsz,leszámítva a fél ökröt nyárson.
2010. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. okt. 17. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ősszel/télen rendszeresen (naponta, kétnaponta) eszünk ESTE sütőtököt. Én fogytam tőle. Sok benne a rost, alacsony a kalóriatartalma és sok benne a vitamin is.
2010. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óh, most én is eszem, megint vettünk :) Örömmel hallom, és nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!