Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 10 kilót,...

Szeretnék fogyni 10 kilót, így mennyi idő alatt adhatnám le kb?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok és 61 kg(18/L)

Mostanában sokan mondták h h meghíztam..:S hasamon látszik meg derék,comb..

Napi ötször ennék keveset, ebédet ugyanúgy ennék(persze kevesebbet) csak ha tészta van akkor azt kihagyom,meg a krumplit.Cukros löttyöket is kizárnám, bár azt eddig se ittam nagyon.Szeretnék elkezdeni futni is, először sétával kezdeném, fokozatosan szeretném szoktatni magam hozzá, mert nagyon el vagyok szokva a sportolástól.Igazából kb. 1-2 év alatt jött rám ez a 10 kg felesleg, bár lassan 3 éve szedek fogamzásgátlót, az befolyásolhatja az eredményes fogyást?


2010. okt. 17. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Bisztos, hogy az a megoldás, hogy csinálsz valami fogyókúrát. Ha most fogyzs 10-et az távolról se fogja azt jelenteni, hogy ugyanúgy fogsz kinézni, mint azelőtt. Azért mert főleg izmot fogsz veszteni. Szerintem inkább próbálj formásítani sporttal és egészséges táplálkozással. Még az is lehet, hogy a súlyod nem fog változni, de jól fogsz kinézni.
2010. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp izmot veszítenék?Igazéból nagyon nem tudom megenni a zöldségeket sajnos:( de fehérjét többet ennék, a szénhidráton csökkentenék.

Torna lenne heti 2-3szor, futás pedig fokozatosan.

2010. okt. 17. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt. Tényleg sportolni kéne inkább, 1-2 év alatt 10 kiló nem olyan sok, tényleg azt mutatja, hogy csak az a rendszeres mozgás hiányzik.
2010. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnöveled a fehérjebevitelt a mozgás mellett, akkor nem izomból fogsz veszíteni. Ha először csak sétával kezdesz, az is nagyon jó, de akkor az legyen hosszú távú 1-1,5 óra. 10-20 perceknek sok értelme nincs, persze ha valaki kezdésnek csak ennyit bír, oké, de az adataid elnézve nem okozhat problémát egy óra séta.
2010. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!