Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudnék újból fogyni...

Így letudnék újból fogyni kb.8kg-t?

Figyelt kérdés

Ha mindennap reggel nem eszek vagy egy kis valamit és az ebédnek a felét se és vacsira vmilyen gyümölcsöt.

akkor lefogok újból fogyni?


És tudom, hogy ez felér koplalással de nem érdekel...


Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2011. nov. 20. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg hány kiló és hány centi vagy most, amikor először fogytál le hány kiló voltál és hány kilóvá váltál, és megmondom sikerülhet-e.
2011. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

167cm 64 kg


És 80 kg voltam és akkor lefogytam 58 kg-ra..De az nem nagyon sikerült megtartanom mert sok minden közbe jött és nem tudtam az étkezésemmel foglalkozni.

2011. nov. 20. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát először is a koplalás nagyon egészségtelen. Tudom ezt nem akarod hallani, de a többi válaszadó megnyugtatása végett is megjegyzem, nehogy azt higgyék, hogy direkt vagy butaságból nem mondom.


Elméletileg a kevesebb táplálékbevitel eredményezhet fogyást. Azt nem tudom megmondani milyen jellegűt, de ha sokáig így csinálsz, akkor is eltelik egy kis idő, mire sikerül 8 kilót leadnod, ami viszont egészségügyi következmény, hogy elmaradhat a menstruációd.


Egy kis mozgást ha beleiktatsz, még hatásosabb. De ahhoz valamennyire minimálisat enned kell, bár az ilyen tingli-tangli mellett szerintem nem kell 2 p.fára zabálni.


Az evés szabad tudni hogy miért nem volt betartható? Mármint úgy gondolom, hogy nem kell feltétlenül mindenféle diéta szerint étkezni, hogy megmaradjon a súlyod. Elméletileg (na jó fizikailag is) az ember ha nem eszik annál többet, mint szokott, nem szabadna feljönnie a kilóknak.


A barátnőm is tingli-tanglizott, és keveset evett. Ő azt hiszem 4 hónap alatt lett meg 8 kilóval. De egészségileg nem tett valami jót neki.

2011. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért híztam, mert azelőtt úgy fogytam le, hogy 500 kcal-t ettem egy nap.

Meg a családi dolgok miatt..Suli is..

De am izmos vagyok mert napi szinten mozgok és tornázok.

2011. nov. 20. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az 500 is koplalásnak minősül. Ha abból állsz vissza rendes étkezésre, csak hízhatsz, kivéve, ha a kalória mennyiség x-szeresének emelésével x-szer annyit edzel rá. De keményen.

Az izomépülés és okozhat olyat, hogy a mérleg többet mutat.

2011. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most ne haragudj, de tényleg olyan ostoba vagy, hogy 2x akarsz ugyanabba a hibába esni? megsúgom, így megint le fogsz fogyni 58-ra, de 1 hónap múlva ugyanitt látjuk a kérdéseket, hogy hogy tudnál "újra újra" lefogyni, mert megint vissza fogod szedni....
2011. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!